Psychika?

Príspevok v téme: Psychika?
piccolo

Vsetkych vas zdravym. Mam takyto problem. Prednedavnom mi zistili, ze mam zlcnik plny bahna ba mozno aj kamene uz mam ale o to mi nejde. Pocas liecby na ten zlcnik som zacal pocitovat taky ako keby vnutorny neklud alebo tlak na pri srdci, teda aspon myslim, ze tam je srdce kde ma to tlaci a odvtedy aj ked som v klude citim ako mi bije srdce a je mi to neprijemne. Vysoky tlak nemam, bol som u kardiologa, srdce chore nemam. Robili mi aj dva krat ekg a nic nenasli cize tam chyba asi nebude. Kardiologicka mi povedala, ze to bude psychickeho razu , ze srdce mam v pohode. Mam z toho strach a uz som z toho psychicky unaveny. Rozmyslam nad tym, ze zajdem psychologovi sak za to nic nedam. Mate aj vy niekto podobne problemy?

[zruseny12]

...vies je to normalne,ze clovek patra atd.a hlavne vtedy ked mu ani lekari nemozu pomoct...ale tiez musime vediet odkial pokial...lebo namyslanie je tiez nie nejlepsie...aj tak co nas caka to nas neminie...ze?

piccolo

Ako ja poradim vsetkym nech si nekukaju dake veci na nete, lebo podla som mal asi kazdu druhu chorobu a bol som uz uplne v prdeli :)

[zruseny12]

niekedy si staci len uvedomit,a skludnit sa a dychat...no a este tie vit.velmi pomahaju na ukludnenie,su velmi dolezite pri stresse...

[zruseny12]

sak aj mne u obvodnej,/a mala som stale perfektne vysledky/ale toto je ine...tam sa musis objednat a za to sa aj plati...

[zruseny12]

jasne, ze nie si sam...tiez som si myslela,ze mam nejaky infarkt ,alebo co...teraz viem ,ze je to zo stressu...aj sa mi to potvrdzuje ked zacnem sa viac stressovat hned aj dychanie a vsetko sa zhorsi...a ide mi vyskocit srdce...a ked sa zacnem ovladat je to ok,a nebola som nikdy u psychologa...a dufam,ze ho ani potrebovat nebudem...

[zruseny12]

bola som u jedneho lekara,kde beru z prstu krv a pod mikroskopom pred tebou to robia a tam su take kostrbate vecicky v krvi to znamena, ze si v stresse...a preto som brala ten B-komplex...

piccolo

A dakujem vam vsetkym za podporu bo uz som si fakt myslel, ze ma slak trafi. Takto aspon viem, ze to neni nic neobvykle a, ze nejsom sam :)