Hanba!

nusssiii

Ja myslim, ze mne by to bolo srdecne jedno. Brala by som to uplne normalne, keby som mala priatela s obriezkou, vsak co je na tom? Ani by mi hlavou nepreblyslo nic negativne...
Mam kamaratku zijucu v zahranici a jej priatel ma obriezku a hovori, ze s nikym v zivote nezazila lepsi sex ako s nim, co obriezku ma a zevraj to veru ulohu zohrava :-P

noemi22

ahojte, mne osobne sa obriezka nepaci ale nemam nic proti tomu.. ja sa rada hram s predkozkou bozkavam a laskam, neviem si predstavit ze by to moj drahy nemal.. z druhej strany vas rozumiem, ja by som si chcela dat odstranit male pysky lebo mi kusok presahuju cez velke..

nuda

nooo tak ako tu tak citam ste dobre jelita co maju v hlave nasra_e...juj keby mate IQ aspon ako hojdaci konik tak by ste tu nepisali uplne blbosti o obriezke...uplny noobovia...obriezka je na to aby bol penis hygienicky cisty a ne zasypany 10 KG ´tvarohu a bryndze´takze budte ticho

nuda

ja mam 14 a osobne mam obriezku...asi uz 4 roky....osobne si myslim ze ty co to nemate ste ako baranidla...je to lepie a hygienickejsie...si myslim...a je to uplna bomba

Plysiak

takze... ak si to ty ktoreho myslim tak problem nie je v obriezke ale vo velkosti.. si tu ako anonym, ale.. nick, vek, okolie.. hmm... ale nepasuje mi ze by sa tu v okoli im nadavalo ze su zidia, ale nemusis to byt ty ktory si myslim, takze ak nie si to ty, tak.. obriezka nie je "zla" ked uz je.. hlavne si najdi kocku a ak sa jej to bude pacit tak v tom problem neni ak sa nebude :D:D:D:D najdi si taku ktorej sa bude :D:D:D:D

technécium

myslím, že keby bola obriezka až taká vynikajúca, tak by to príroda tak už dávno zariadila a keďže to tak neurobila tak je obriezka na piču

K9

jednou s základných vlastnosti človeka je smiat sa alebo odsudzovať iných lúdi ako je on možno je to závisť alebo proste odsudzovanie ale ja by som si s toho nič nerobil .. ale vlastne čo znamena obrieska? neplodnost alebo čo? vobec neviem?