Trvalá bolesť hlavy zhoršná hlavne duševnou činnosťou

[zruseny12]

vies,mozno tebe bi tu mag. rez.mali robit ked ta to postihne najviac...ja odkedy tieto doplnky beriem je mi lepsia ale ako pises zalezi vela aj od pocasia a ako sa vyspim atd.skus sa pytat na TETANICKE testy...

[zruseny12]

moze to byt aj nedostatok nejakych vit.a miner.a aj zo stressu,ja mam tiez take dni,ze ma rozpravanie vycerpava,a vobec vsetko co robim,ci citam atd.v ted ded musim len odpocivat a relaxovat a vela nerozpravat...skuz B-komplex,je aj forte silnejsi...beriem aj vapnik+ryby olej...myslim,ze ten ryby olej mi tiez velmi pomaha...a hlavne musim sa aj dobre vyspat...

joseph

Na magnetickej rezonancii som bol a všetko v norme, akupunktúru som zatial ešte neskúsal, no rád by som, lieky mi tiež ziadne nezaberajú... iba trochu zmiernia ťažkosti.

mjanik

obidvaja-navštívte akupunktúru a dajte si preliečiť kŕčnu chrbticu,možno po 2-4 x vám problém zmizne.S týmto by si mal poradiť aj stredne zdatný akupunkturista

Dr jajboli

A okuliare nenosíš? Keď sú slabé oči alebo okuliare, vtedy sú také príznaky. Moja neterka má tiež takýto problém, nezaberajú jej ani silné lieky a aj zvracia, a nikde nič jej nezistili. v Auguste ide na magnetickú rezonanciu