strasne vlasy...

Príspevok v téme: strasne vlasy...
ewusteeek

ludia mam probeeem..strasne vlasy.. keby neexistovala zehlicka tak asi nevyjdem von z domu(zehlim si ich tak kazdy treti den)...ked si vlasy umyjem a ked sa mi ususia mam ich ako metlu...strasne ma stve ze mi vlasy nerastu..lamu sa a stiepia...ked ich mam upravene vyzeraju pekne..nenamyslam si ale ludom sa pacia moje vlasy/skoda zeiba vtedy..problem je taky ze keby som vysla z umytou len tak vysusenou hlavou vonku asi by sa a zlakli..chcem sa opytat ci mi neviete pradit nejake vitaminy alebo nieco co si mozem kupit v lekarni a za aku cenu....aby mi apson troska podrastli a zlepsila sa kbalita.lebo to predlzovanie ako som sa docitala radsej NIE...(na leto chcem odlozit zehlicku a vlasy nosit v cope nechmi to aspon minimalne pomoze)skusala som uz vselijake pripraky z drogerie z avonu ale ziadny vysledok

mirka 23

No ja si nemyslím, že farby vyživujú vlasy. Ja som mala vlasy zafarbené len raz a začali mi vypadávať, štiepiť sa...
Teraz používam len Hennu. Je to zábal na prírodnej báze, dávam si to raz za štyri týždne, super vyživí vlasy, tie sa potom neštiepia, nevypadávajú a sú zdravé. Je Henna aj s farbou a aj tá vyživuje vlasy. Ale Henna sa nemôže dávať v kombinácii s klasickou farbou. Musí tam byť odstup aspoň 6 týždňov. Je tu niekde aj téma o Henne.
A tá Henna stojí okolo 100sk, dá sa kúpiť v DM a v Tescu.

lucikkka

No ja som na tom uplne rovnako...hrozne nieco. Jedine co mi tiez pomoze je zehlicka. A vyskusala som uz fakt vsetko mozne, tolko prachov som uz otrieskala a nic.

sasenka

sewasky no skus pripravok kerastese:)oni maju vybornu radu samponov aj pre krepovite vlasy ej to vlastne asi najlespia znacka a naozaj kvalitna hned sa budes citit lespie

[zruseny12]

no ved farbi su teraz vyzivne...a vlasom pomahaju skor ,ako skodia...obsahuju vselijake vitaminy...a vytazky...

moniqa87

ja si nemyslim ze je to tym farbenim, ja som si tak mozno od sedemnastich zacala farbit aj to len meliry a tak uplne cele si ich farbim mozno posledny rok aj to raz za pol roka... mame proste smolu s tymi vlasmi

ewusteeek

farbim si vlasy.. od nejakej 9triedy..co je moc skoro..ale chapete nechcela som byt horsia od spoluziack..tak to chodi..aj ked si ich farbim tak raz za 3mesiace...skusim sa v lekarni opytat..len ze ci nemate niekto skusenosti..pretoze nechcem vyhodit zbytocne peniaze za nieco co by nepomohlo

[zruseny12]

zihlavovy caj je dobry aj sampon...a nie si jedina ktora ma taky problem,aj ja mam problemi z valsmi,odkedy som ochorela,ale ja si ich doma upravim a ked vyjdem von tak sa to lazdemu paci,ale ako ty pises,keby ma videli pred upravou tak by neverili,ze to su moje vlasy...musim davat kvanta tuzidla a potom este aj lak na spevnenie,predtym som to nepotrebovala...a farbis si vlasy,ci mas svoju farbu?