ladvina

mira

Obličky potrebujú teplo, tak podľa mňa mrazená, ani studená voda je nevhodná. Tiež zmrzliny a drene a pod. I oblasť obličiek si treba držať v teple, kedysi ľudia nosili ľadvinové pásy, tiež si nesadaj na studené.
S ovocím je to tak, že okrem jednoduchého rýchleho cukru, ktorý obsahuje, má ochladzujúci vplyv, a to i domáce ovocie, i keď v menšej miere ako tropické. Ovocie tiež prekyseľuje a rovnováhu kyselín a zásad v tele majú na starosti práve obličky, takže prekyselenie ich preťažuje. Jediné zásadotvorné ovocie sú zrelé hrušy, v menšej miere zrelé domáce slivky, nie dovážané. Oslabenie obličky môže byť tiež z nedostaku soli, čo býva dnes málokedy, ale niektorí ľudia v snahe zdravo sa stravovať vylúčia úplne soľ a tým oslabia obličky.
No a s tým súvisí i draslík. Pomer Na : K má byť asi 1 : 5 . Ak nesolíš a ješ ovocie a zemiaky, ktoré majú priveľa draslíka, môže dôjsť k oslabeniu obličky.
Vrátim sa k ovociu. Na čas ho nahraď zeleninou. O vitamíny neprídeš a obličky ti poďakujú. Prinajhoršom si ho môžeš podusiť s pár zrnkami soli, ktorá vytiahne sladkosť z ovocia a zneutralizuje kyseliny.

[zruseny12]

sladku vodu vobec nepijem...pijem kazdu hodinu 2,5dcl/teraz prave si robim vodu na oblicky mrazenu z mrazaku,ze vraj precistuje oblicky....a ked nemam na vecer pit, tak kedy poslednu davku si mam dat?a ovocie vsetko nemozem?mam velmi rada ovocie...ja som citala,ze len jahody by som nemala a broskyne su dobre...presnejsie napis prosim ta...dakujem...

mira

Ak máš opuch len ráno, tak je vodnatý. Nepi na večer a obmedz to ovocie, ovocné nápoje a sladké nápoje. Trávením ovocia a cukru tiež vzniká voda. Aby si nebola dehydrovaná, jedz šťavnatú stravu, obmedz suchú a pečenú.

mira

Chvíľu som tu nebola, tak až teraz. Obličku si môžeš čistiť zázvorovým obkladom. Zázvor nastrúhaný dáš do horúcej vody, namočíš do nej uterák a priložíš. Keď chladne, namočíš znova, musí to byť horúce.
Opuch ak je, dávaj pozor na sladkosti, ovocie a tuky.
Opuch pod očami vodnatý znamená moc vody, opuch tukový zase tuk v obličke. Jedávaj ako bielkovinové jedlo fazuľky azuki. To sú drobné fazuľky a varia sa 1,5-2 hodiny pred koncom varu sa dá zelenina a trochu soli alebo kvalitnej sojovky. Tieto fazuľky pôsobia priamo na spevnenie obličky.

[zruseny12]

a este jedna vec...vies comu ja este verim ?kamenom...opal,tigrie oko atd.pocula si uz o tom ze tiez vedia liecit...a dodavaju cloveku urcitu energiu...kazdy kamen na nieco ine...