VOLALA SOM BYVALEMU!!!!

fraise

ved ty vobec nevies co chces. je zle ked sedi doma, je zle ked chodi von. a ked chodi von nemas mu to naoko za zle, ale v skutocnosti ta to stve.

alti

Samozrejme, ze mladi maju dobre a spravne nazory. Ked si spomeniem na moje reakcie v mladych rokoch, tak boli pri hodnoteni vselicoho /aj partnerskeho vztahu/ uplne ine /podobne ako mnohe Vase/ ako teraz. Tiez mi dlho vadilo, ze moj manzel ma svoju partiu kamaratov a ja som bola doma s detmi, na vela rokov som potlacila v zaujme rodiny moje zaujmy. Nic nelutujem, ale ak by som nieco chcela zmenit, tak je to presne to - drzat si aj pri partnerovi moje kamosky, pestovat zaluby. A tiez som ho chcela zmenit - hold aj dnes tie topanky neda do skrinky na obuv, ale dnes mi to uz zily netrha :o). Prajem Vam pekny den

krasava

alti, jasne, mas pravdu, jednoducho si treba najst partnera, ktory nam vyhovuje, cim viac spolocneho toho s nami partner ma, tym lepsie, je dolezite, aby nazory sa vo vacsine zhodovali, inak je to peklo, takisto treba, aby pohlad na danu situaciu bol rovnaky alebo aspon velmi podobny. Protiklady sa mozno pritahuju, ale ako dlho spolu vydrzia...

moniqa87

barbi, no ja sem vlastne na skok chodim kazdy den, ale zapojim sa hlavne ked mam co k tomu napisat, alebo ma nieco zaujme, asi tak... inak zajtra odchadzam do nemecka, takze sa tu tyzden isto neukazem

moniqa87

alti, my tu vychadzame len z toho co nam napisala, nekazem jej rozist sa s nim, len vravim, ze s takym by som nevydrzala a s tebou suhlasim, apropo myslim si, ze napriek tomu, ze tu pisu mlade baby mnohe z nich maju dost dobry pohlad na zivot aj na svet

barbinka

cibulka ty neviem, čo si tu od nás chcela. raz niečo napíšeš a potom ho sama pred sebou len obhajuješ. tak čo vlastne chceš?