Prva menstruacia

Inner

Bibuska,

je to individualne, ale v mojom pripade som tiez najprv mala len maly fliacik na gatkach a o priblizne polrok som dostala normalnu menstruaciu. Aj u teba to moze prist az o niekolko mesiacov, ale to tazko predvidat :-).

Pre istotu nos v taske so sebou vlozku, aspon jednu, ak by to prislo necakane. Takto budes aspon ciastocne pripravena :-)))

Bibuška

Aha, ďakujem.. a teraz to nebudem mať niekolko mesiacov? a potom ked to dostanem zase tak uz to bude normálne??

rena23

Bibuška, je to uplne normalne - zo zaciatku to takto moze byt aj par mesiacov, kym sa Tvoj hormonalny system ustali a zacnes mat krvacanie silnejsie a pravidelne.

Bibuška

Ahojte, predvčerom som dostala 1x menzes a mala som iba trochu spinave gatky hnedej farby, a dnes to uz nemám .. je to normálne ked to nieje cervenej farby?? dakujem za odpoved..

simusiQ

Ahojky :-) ja som To dosala v 13,5r.cez letne prazdniny...bolo mi zle :-(..ale teraz mam druhy x a vomeec ma nic nebili...

zuzkas

ja som dostala menštruáciu mesiac po 11.presne na 11ku som mala hnedé špinenie,strašné krče a zvracala som,o mesiac to prišlo naplno.dcéra má 10 a už každú chvílu čakám,kedy príde-že dostala.