kolko mate rokov kedy ste mali sex a po kolkych mesiacoch ?

ritta221

NO...JA MAM TERAZ 20 A BOLO TO PRESNE PRED 10 MESIACMI :D TO SOM MALA TESNE PRED 19 :D CHODILI SME SPOLU TAK 3-4 MESIACE A BOL TO MOJ PRVY A STALE SME SPOLUA TERAZ UZ SEXUJEME AKO KRALIKY :D HEH :D

smolar

prvy krat v 19 v jeden den opitosti, ja si skoro nist nepamatam, akurat to ze nechcel stat poriadne, holka sa na druhy den vratila k chalanovi a ja som zostal zase sam, dalsia sa "skoro" vyspala s mojim najlepsim kamaratom (este k tomu predo mnou a mojimi spoluziakmi bo to bolo na jednej chate, z jednou som chodil vise pol roka a ani chytit som sa jej pomali nemohol, nakoniec ma poslala kade lahsie.. ostatne zazitky je skoda aj vypravat... ale berem to ako poucenie do zivota;)

hmm

Určite sa zasmejete,ale mala som 26, pomaly 27, keď to bolo pre mňa prvý krát a bolo to po 3 týždňoch chodenia. Možno si myslíte, že už to bolo na príťaž,ale vôbec nie.

tralalka

no mam 16 prvykrat sex som mala v 15 po roku chodenia.. teraz mam ineho chalana.. s ktorym som mala prvykrat sex po 5mesiacoch chodenia..:P

LenusiK89

prvykrat to bolo ked som mala 16 rokov.po troch mesiacoch chodenia s mojim priatelom .teraz mam uz 19.sme spolu uz stvrty rok..milujeme sa minimalne dvakrat do tyzdna ak to nevyjde castejsie.ale niekedy kazdy den a obcas aj dvakrat za den :)

:)

18 rokov sme spolu cca rok po 2 mesiacoch a parkrat za tyzden minimalne 2 ako nam vyjde cas lebo mame povinnosti skolu a tak

smejo4ja

Tak ja som s po 3mesiacoch chodenia a teraz sme spolu vyše trištvrte roka a je nám užasne. Mala som 17 rokov a teraz už 18