Tehotna len z "prstov" ?

Príspevok v téme: Tehotna len z "prstov" ?
natashqa

chcela by som sa opytat ci sa nahodou da otehotniet len z prstovania...ja sama tomu neverim ale kamoska citala v roznych forach a casopisoch ze ano(vraj ked sa muz spravi a potom sa dotkne nahodou penisu pstami a vopcha ich do partnerky tak je to mozne)....ja newem co si mam mysliet...prosim poradte...za odpowed vopred dakujem...natasha

natashqa

ved viem,je to jasne ze bez kondomu nie...to az neskor dost neskor az ked budem chciet mat deti...a viem ze ked budeme mat kondom,ze by sa nic enmalo stat ale aj tak sa bojim ze co ak praskne alebo nieco ja neviem sama...a ani nevieme kde by sme mohli byt sami dvaja...

mirimka:)

no to vies stat sa moze hocico vzdy ale ak ide o tehotenstvo len si proste davajte pozor a nikdy v zivote sa nenechaj nahovorit na sex bez kondomu ani keby ti povedal: ooo ved na prvy krat otehotniet nemozes...proste never tomu..mozes otehotniet aj na prvykrat len si davaj pozor..ale nie je to ani nic strasne takze sa nemas coho bat...praveze je to krasne ale to asi zistis aj sama...a myslim si ze aj ja niekedy budem mat na teba otazku aj ked mam o neioc viac skusenosti...to nesvedci o nicom :)

natashqa

dakujem este raz za vsetky odpovede a za velku pomoc....naozaj si to velmi vazim...ked budes nieco potrebovat co pochybujem kedze mas 19 a si urcite viac skusena nez ja ale keby si potrebovala tak som tu...a spriatelom no chystali sme sa ale asi to nevyjde tak niekedy inokedy...len sa toho trochu bojim ci sa nahodou nemoze nieco stat

dany_1

Nemusíš sa ničoho báť, lebo len takto z prstov..to ide veľmi ťažko. Radšej sa treba opýtať ako potom deň i noc nad tým premýšľať:D Mám 22 r. a tiež som v 17 takto zbytočne premárnila čas rozmýšľaním:)

miriamka :) :)

ti co ti odpisu nejaku sprostu somarinu su bud zakomplexovane holky ktore maju problem same so sebou alebo chalani ktori su prave v puberte a nic nechapu :) ved este ked budes mat otazku tak sa pokojne opytaj...neviem sice odpovede an vsetko ale aspon ti poviem svoj nazor :)takze tak...ved aj ja budem mat mozno otazku na teba raz :D co ty vies..a to uz sa aj s priatelom chystate na prve milovanie?teda ak sa smiem spytat:)

natashqa

hej mno skoda:((...ale som rada ze si z tych co sem aj skutocne nieco normalne odpisu ,lebo odpowede typu-tebe haraši,alebo ci som spadla z jahody ma vazne velmi nepovzbudia...a ja sa vazne radsej opytam ,lebo keby som bola tehotna,tak potom by bolo marne sa nieco pytat...a velmi si vazim ze si mi pomohla:)

mirimka:)

no ja budem mat za chvilku 19 :)tak ti teda drzim palce aj pri tom prvom sexe..skoda ze som toto forum nieojavila skor mala som fakt vela otazok...bala som sa ze otehotniem ked sa omna priatel co i len suchol :D to je blbe a nie tvoje otazky..:)

natashqa

ved hej radsej sa opytam pre istotu a tak ..ja sama viem ze je to blbost a viem dost okolo tychto veci ale istota je istota....este som nemala sex ale aj tak sa bojim...a budem mat 17 a ty ak sa smiem opytat?

miriamka :) :)

vobec to niesu blbe otazky to iste som sa pytala niekedy ja ale vtedy som este nevedela ani o tomto fore ani som sa to nemala koho spytat..a dost ma taket veci trapili lebo som si nikdy nebola nicim ista..no a otehotnenie inac z prstov hmm no myslim ze sa to neda...len jeden sposob a to ten o ktorom sme sa bavili je..inac si to ani neviem predstavit..len davajte pozor...a mozem sa opytat kolko mas rokov ze sa tolko strachujes?:)

natashqa

wazne ti welmi pekne dakujem....mozno sa zda ze mam blbe otazky ale chcem si byt na 100%ista...a este ak mozem sa opytat ako inac by ece mohlo hrozit riziko otehotnenia z "prstov",ci uz nijako?