farmácia

Príspevok v téme: farmácia
kirstie

ahojte,chcela by som sa spytat tych, ktori studuju na farmaceutickej fakulte UK ako zvladaju tuto skolu.Buduci rok maturujem a chcela by som tam ist, no pocula som ze je to dost narocne a musela by ma strasne bavit chemia biologia a pod. Ucim sa velmi dobre, ale nadsenec chemie zo mna zrovna nie je:)ako to zvladate vy?dakujem za vsetky vase nazory

kirstie

ved to,za ani ja poriadne neviem kam mam ist.idu mi vsetky predmety,ale k ziadnemu nemam nejaky uzasny vztah.a rozmyslam nad tou farmaciou, lebo od skolskej poradkyne som dostala odporucanie na pedagogiku alebo farmaciu ale ta pedagogika ma teda absolutne nelaka.no na druhej strane farmacia je vraj tvrdsi oriesok:)potrebovala by som hodit pokec aj s niekym kto studuje farmaciu v BA,kedze byvam v okoli.ale diki moc miselka:)

miselka

ahoj. no ja studujem tiez farmaciu ale v kosiciach. teraz prvy rok a snazim dokoncit. ja som vobec nevedela ze kam pojdem a to este v maturitnom, ale potom to nejako dopadlo takto a som tu. ja neviem to este posudit ake je to, teraz mame skor take vseobecne predmety ako na gympli. tiez som sa dobre ucila, a ziadny nadsenec nie som. podla mna ked chces, tak sa to da zvladnut. a s tou chemiou. no to nebude len taka ako na strednej ale kadejake ine odvetvia chemie: napr. my za prvy rocnik sme mali taketo predmety co suviseli s chemiou: organicka a anorganicka chemia, fyzikalna chemia, biochemia. no a ja sa este ucim teraz na tu poslednu menovanu