ZVÁDZANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lejca

tak toto sa mi zda nefer, ked to budes robit tak si predstav ze napriklad ja sa budem hadzat na toho tvojho, neviem keby niekto take nieco robil na mojho priatela bola by som z toho uplne mimo ...neviem ja respektujem dvojicu a ci je vztah medzi nimi akykolvek tvoria par a nesom nadrzana zver aby som sa musela odbavovat na niekom kto uz svoju polku ma.

nancy9

čo na nu utočite ja mam podobnu situaciu a nevera je dnes uplne bezna. mnohi z vas su neverny alebo vas ten druhy podvydza len sa to tazko priznava. Mia ja ti drzim palceky a z vlastnej skusenosti viem ze mat ho hoci len na jednu noc je uzastne pokial je ta vasen z oboch stran

hľadajúca

Pýtam sa, či hranica Podvádzania už neprekročila aj svoju vlastnú hranicu. Že sa podvádzajú a sú podvádzaní všetci.. Že pokiaľ nie je niečo v pohode, prečo neukončiť vzťah ale ďalej byť s ním a ešte s niekym zároven? Je to fér? Je to proti zdravému rozumu.. Pokiaľ si v milostnom trojuholníku, tak ver, že ani voči jednej nehrá čistú hru.. Źe sa cíti ako veľký Romeo, že je to nechutné a ja už radšej nemam slov..

trisa

no rob vsetko preto ..zisti si co ma rad.. aku farbu ma rad.. ak s nim codis von chod na osto a povedz mi to chlapov to vzrusuje...to mi ver alebo si daj nejaky sexi vystrih :) je strasne vela moznosti..

mia

ak by som ja bola tá jeho priatelka tak s ním určite niesom keď by som vedela že je somnou a túži po inej a somnou je iba kvôli kariére

dragonka

lol a preco zadany???

predstav si ze ta zena by si bola ty a teraz ty niekto zvadza chlapa ako by si sa citila baby preco si robite navzajom zle vsak je ich tu neurekom pre nas...

moniqa87

mia, mne to pride, len ako keby si sa silou mocou chcela pomstit tej babe kvoli ktorej ta opustil, radsej to nechaj tak, aj tak nakoniec najviac ublizis sebe a ked od teba odisiel, tak mu asi nie je luto toho co u teba stratil