Pozitivna-negativna zavislost

hula_hula

net podla mna nie je pozitivny. aspon nie v takom mnozstve. hladam nieco co by som mohla robit dlho a bolo by to uzitocne a mozno nie velmi narocne

wowo

neveim preco z pozitivnej zavislosti chces odist...ak to teda nie su drogy a chlast.kazdy clovek a zviera je na niecom zavisli...zradlo ..voda vzduch,laska,kniha myslienka filozofia sex,,,a ak ti zavislost ubliuje je to uz len o tvojom rozume co chces a ci akceptujes to ublizenie, ktore ti sposobuje zavislost.

hula_hula

ja som dlho fajcila,potom som prestala tak som miesto toho jedla a teraz chcem menej jest, ale zase som miesto toho dlho na nete.Cize z jednej zavislosti do druhej

utopia

Podla mna musíš v prvom rade chcieť. Ak niečo chceš dá sa dostať z každej závislosti,aj bez pomocných liekov. Ono je ťažke konkretne radiť ked druhy závislosti sú rozne. Pokial si len ohrýzaš nechty,je nato iná rada ako ked chceš prestať fajčiť. Nájdi si nejakú činnosť rob niečo čo ťa baví,a venuj sa tomu. Veľa pomože ked máš pri sebe aj nejakú osobu ktorej doveruješ a ktorá ťa podporuje. Máš potom aj motiváciu prečo ukončiť to,čo práve robíš. Ale hlavne to musíš chcieť ukončiť pre samú seba a nie kôli iným. Nech už ide o čokolvek držím palce,nech sa ti to podarí.