mam ist k lekarovi?

panča

no89
vzdy je lepsie, ked ta vysetri lekar-mas istotu spravne urcenej diagnozy a spravnej liecby. A mykozu dostanes velmi lahko, nemusis sa bat vysvetlovania mame

papulko

kvasinky, su dnes bohuzial velmi bezna vec, nanestastie ich maju uz aj deti. Nemusis sa za nic hanbit, ani sa bat gynekologa.

no89

mam taky problem že bojim sa že mam kvasinkove ochorenie a neviem či mam ist ku dokotrovy a povedat to mame strasne sa toho bojim a neviem čo mam robit!a bojim sa toho že budem musiet ist ku gynekologovy!lebo nemam ešte 18rokov!pomožte mi!prosim

mina 35

Prosim o radu.pred siedmimi tyždnami som postupila kyretaž z dovodu silneho krvacania.Zhystologie sa ukazalo,že toto krvácanie zapričinili polypy.Po6.týždnoch som dostala slabu menštruaciu.Trvala 6.dní.Po dvoch dnoch od jej skončenia som začala znova slabo krvacať a velmi ma po celý čas bolia kríže,ale bolesti v podbrušku nemam.Je to normalne,alebo mam zasa isť k lekarke?Dakujem

panika

najlepsie je asi ist v sukni, das si dolu nohavicky a nebudes sa citit taka vyzlecena ako keby si tam behala len v tricku. Treba vediet posledny datum menzes (ak zaklada kartu, tak asi aj odkedy ho mavas a aky dlhy mas cyklus). Inak zrejme ta len vysetri a na odbery ta zavola az niekedy rano (to uz zavisi od moznosti ambulancie).Nepotrebujes odporucanie od obvodneho, len si tam najskor zavolaj, ci nerobia systemom objednavania pacientiek

usiko

samanta, len chod, maju pravdu, nelieceny zapal sposobuje komplikacie....a ty predsa chces mat raz babatko, ci nie? tak sup sup k lekarovi......

samanta

vynasnazim sa cim skor navstivit odbornika.a tie palce budem potrebovat.dufam ze to nie je take hrozne a rychlo mi to vyliecia.a ozaj co si mam vziat zo sebou?musim byt pred nim uplne naha?