poradite ???????????????

PharmRamon

No neviem na čo vám je vedieť ten rozdiel ale budiš:
Eryfluid je lokálne antibiotikum používané na stredné až stredne ťažké prejavy akné.
Isotrexin je dermálny gél, ktorý sa duálne kombinuje s inými ATB, najčastejšie sa aplikuje na noc, je to taktiež ATB s účinou látkou erytromycín, ktorý myslím zabraňuje translokácii RNA v ribozómoch baktérií spôsobujúce akné.
Zineryt je taktieť ATB vo forme roztoku ako eryfluid, taktiež je tam aktívna látka erytromycín + ethanol. Je univerzálny tzn. že sa používa na všetky formy akné.

niekto

izotrexin zaschne a opada a tym vycisti pory je fakt uciny doporucujem ...
bez receptu stoji okolo 300sk
s receptom kilo

romanka123

baby najlepsie je, ked sa vecer nakremujete nechtikovou indulonou... Ma dezinfekce a hojive ucinky a tiez nerusi ph... jednoznacne vyskusajte

delfinijka

ahoj. mam podobny problem. vsetky tri pripravky, ktore si vymenovala, mi sice pomohli ale priblizne tak na tri tyzdne. potom prestali ucinkovat. ale teraz mi moja dermatologicka dala nieco nove. narozdiel od tamtych to nie je krem ale roztok, vola sa to eryfluid. velmi mi pomohol. je to silne antibiotikum, ale fakt mi to vyliecilo vsetky vyrazky. skus sa na to opytat svojej lekarky...

mirka___

Ahoj.Mne Zinerit velmi nepomohol a tak mi lekarka dala Aknemycin s nejakym roztokom a pomohlo mi to.Takze asi ten Aknemycin..pa