vaha,vyska ....chudnutie :)

bliss

sasa: ako sa ti podarilo tak super schudnut? ja sa o to snazim uz dlhsie, ale nedari sa mi...
mam 170cm, 65 kg...a potrebujem zhodit 10kg

lll

ja mam 170cm a 65kg...waaau nejaka tažka som..:DDDD:.heej tak 5kg dole..ale to sami tak koliše že raz 63 a potom 66..to je divne..:DD

ashleyy

Ahojte ... ja mám 14 rokov a mám 155.5 vyska a 47 kg je to spravne? a preco babenky maju 14 rocne a maju 175 cm ja tomu nechapem .. napiste na mojho pokeca 97girl ok .. pa dakujeme

michaela 456

ludia ja mam 185cm a 61kf som ete v poctate chuda co naco sa trapite chudnutim to je hlupost kazdy je taky ako je

biasa

pusate: s tvojou vahou na tom nie si moc fajn.. a vravim ti to preto, lebo ja som mala kedysi velku podvahu nezrala som co uz.. ale spamatala som sa, ked som prestala mat kramy a padali mi vlasy.. teraz si mozno este funkcna a zdrava ale ver ze o par rokov sa tvoja podvaha prejavi na celej ciare ...

biasa

lenocka: rano: musli+Activia(okolo 9:00), desiata:kus melona s jablckom(okolo 11:00), obed:napr.masko s ryzou a zeleninkou(okolo 14:00),olovrant ako kedy:melon, vecera(len bielkoviny-cize kusocek kurata, ryby alebo jogurt,cottage syr atd..najneskor 4hodiny pred spanim)nepijem dzusy ani sladke vody,mineralky len pol litra denne.niekedy ale prepadnem ochutenym mineralkam.. no a sladke nejem ked tak cokoladu nad 70percent kakaa alebo len rano si doprajem..chodim cvicit do fitka, tancujem v tanecnej skupine a snazim sa behat...beh je na chudnutie najlepsi a celkovo na postavu+ kto beha tazsie pribera kvoli strebavaniu tukov...

kolacik

Cez prázdniny sa mi podarilo pribrať 5 kg a aj keď si občas zacvičím, stravujem sa zdravo(bohužiaľ vo veľkých množstvách :D), tak iba priberám. Chcem dať tých 5 kg dole!!! Teraz mám 59 kg :(. Čo keby sme rozbehli v mestách stretnutia a pôjdeme si spolu zabehať? Viac žien a dievčat pokope - čo vy na to?

barbinka

pusate myslíš, že si zaujímavá, že to všade potrebuješ písať? skôr by si sa mala zamyslieť nad sebou, že prečo som nevyvinutá.