Ako a o com rozpravat

retorka

len aby za chvilku neboli oduti vsetci - zo mna.myslim si ze aj kecat da namahu,nie je to vzdy len relax,zrejme musi ten co hovori aj chciet nieco povedat,nieco o com predtym rozmyslal a cielene.

retorka

jej ako pekne dlho plynulo a zaujimavo si teraz "kecala", aj ja chcem.som dost analyticky typ a dost prisne logicky mozno to ma brzdi a mozno nie.ale to je fakt dobre ze ked je niekto oduty tak kecaj s inym.

vecernica

ja mam opacny problem ,,skacem do reci, neda sa ma zastavit:} dam ale na upozornenie ,,{ako som nacvicila mojich pribuznych a frajera.}..ze mozem uz aj ja nieco konecne povedat? hehee.Inak ja si ani neviem predstavit ze by som nevedela rozpravat aj s debiolm:} Ked uz o nicom tak o nicom ,Tak opisujem co prave vidim ,alebo prave situaciu v ktorej som.ALe s niektorych ludi ide divny pocit a s nimi sa tazko bavi ked sa mracia stale.Znami ma vyuzivaju na to aby som zacala v trapnej spolocnosti ,alebo blbej atmosfere rozhovor.Tak sa trebarz pytam,,na nieco .Napriklad aky ste mali dnes den? alebo inokedy susedov v malom vytahu :a co boli ste vonku? .., alebo no ,,pris,,a zacnem rozvijat ,,ze chcela som ist tam a tam ale nemohla som lebo prsi,,a co si mysli o tom a tom,,napriklad bola som v obchode ,vsetko je tak drahe a ma sa zdrazovat,,a co ja viem ,,ako si zvykenm na euro..hlavne kecat a kecat a ked niekto v spolocnosti vytvara zlu atmosferu tak si ho nevsimaj a kecaj s tym s kym sa ti dobre keca. je to to najjednoduchie kecat o nicom, a ak nevies dej dilmu tak sa spytaj a ktory ste videli vy? a o com bol?..ale mam niekedy dni kedy sa vyhybam ludom ,lebo ocakavaju kecanie a mne sa necheeeeee...,ale to ma kazdy snad

retorka

temu o pocasi casto pouzivam na nadviazanie kontaktu,ak sa druhy chyti skusim dalsiu otazku.viem je to otrepane a preto by som chcela vediet aj o inom hovorit.problem je aj to ze nie som velmi scitana a som domased a o vela veciach nerozmyslam takze ani neviem erudovane o nich hovorit.takze mam aj strach a drzim sa tutoviek co poznam lebo inac by som nemala vobec o com.ale toho je fakt malo.ako to dobehnut?okrem toho mam zlu pamet,teda dlhsi pribeh alebo film by som nedokezala zreprodukovat.

poliewoocka

Najlepsie je nic nepredstierat, nic si nevymyslat. Zakladom je dat druhemu pocitit, ze ti na nom zalezi, a ze sa uprimne zauimas o jeho problemy. Mnoho ludi je pokladanych za skvelych konverzatorov hlavne preto, ze sa naucili pocuvat druhych a nechat ich "vyliat si pred nimi srdce"...najst spolocnu rec spocina v pochopeni druhych:) slova su zbytocne, ak nie je srdce otvorene.