semeniky

Galino

Ja mám takú záležitosť , že miešok sa mi občas vemi natiahne aniekedy stiahne. Záleži od toho, či mi je zima , či som spotený , nervózny , atď.
Občas mám miešok klasicky ale ako hovorím , niekedy hrozne ovisá :-/
JE TO NORM8LNE ? Mám 16 rokov ale stáva sa mi to už dlho :-/

misssulko

Ahojte...mám taký problém. Moj ľavý semenník ma neuveriteľne bolí, niekedy až kŕčuje,,,, a zdá sa mi ako keby sa nejako otočil možete mi povedať či je to normálne dakujem

evelyn1986

dobry den,ja pisem kvoli mojmu priatelovi. vcera sa mi priznal,ze citil bolest asi pred 3 dnami v pravej casti semennika a potom mu to preslo do laveho. vcera mu bolo nevolno a na vecer mu bolest ustupila a zacalo mu byt blbo opat teraz poobede. viete mi poradit,co s tym mame robit?ideme o tyzden na dovolenku a boli by sme radi na nej fit.

evelyn1986

dobry den,ja pisem kvoli mojmu priatelovi. vcera sa mi priznal,ze citil bolest asi pred 3 dnami v pravej casti semennika a potom mu to preslo do laveho. vcera mu bolo nevolno a na vecer mu bolest ustupila a zacalo mu byt blbo opat teraz poobede. viete mi poradit,co s tym mame robit?ideme o tyzden na dovolenku a boli by sme radi na nej fit.

evelyn1986

dobry den,ja pisem kvoli mojmu priatelovi. vcera sa mi priznal,ze citil bolest asi pred 3 dnami v pravej casti semennika a potom mu to preslo do laveho. vcera mu bolo nevolno a na vecer mu bolest ustupila a zacalo mu byt blbo opat teraz poobede. viete mi poradit,co s tym mame robit?ideme o tyzden na dovolenku a boli by sme radi na nej fit.

evelyn1986

dobry den,ja pisem kvoli mojmu priatelovi. vcera sa mi priznal,ze citil bolest asi pred 3 dnami v pravej casti semennika a potom mu to preslo do laveho. vcera mu bolo nevolno a na vecer mu bolest ustupila a zacalo mu byt blbo opat teraz poobede. viete mi poradit,co s tym mame robit?ideme o tyzden na dovolenku a boli by sme radi na nej fit.

dravec

Dobry mam taky problem ako je dost chulostivy lavy semenik mam 3 ked nie viac krat zvecseny ako pravyyyyyy a zacinam pocitovat bolest neviem ci mam ist stim za lekarom alebooo to je normalneeeeeeeeeeeee

jardo 23

Aspon co ja poznam chlapcov kazdy si mysli ze ma male semenniky. Ich miery ktore uvadza literatura su 4,5x3x2. Raz som videl v saune jedneho starsieho muza mal ich ani nie vacsie ale viseli mu nizsie, co je sposobene tym ze vo vyssom veku dochadza k uvolnovanie svalov ako prirodzeny proces starnutia.