Poznate Lutenyl?

bebicka

ono je to na upravu menzesu skor ako na oddialenie... ono a to len vyuziva ye to oddiali ale treba to zacat brat aspon 1 alebo aj 2cykly pred dovolenkou...ja beriem kvoli tomu ,ze mam cysty a nemozem brat HAK

jaxi

Ahoj ,mne moja dr.dala Lutenyl na upravenie menzesu...ale ako tak citam,tak niesom si ista ci si ho mam nasadit,nechcem oddialit menzes,ale upravit.....

laraa

Keď som zabudla ráno vziať tabletku, zistila som to teraz, tak ju mám zobrať až na ďalší deň alebo teraz hneď? V príbalovom letáku to nepíše...dik

RNG

ja, zahravat sa s prirodzenymi cyklami sa nevyplaca, vzdy tom ma nejake neprijemne nasledky.
Keby to bol este prirodny progesteron, ale je to synteticky progestin(nomegestrol acetate)

luslus

ja som LUTENYL brala tiez.ako pise bobuska,v letaciku nebolo napisane,ze jednoznacne ma oddialit menstruaciu,tak som sa trochu zlakla,ci to bude fungovat,nakolko som sla na dovolenku.V baleni je len 10 tabletiek,takze hned ako som ich dobrala tak som dostala kramy.Cize na dovolenke.A trvali mi 9 dni,potom 3 dni nic a potom som dostala krvavy vytok.

schneewittchen

ja som lutenyl dobrala pred dvoma týždňami a stale som nedostala menstruaciu a ani nič nenaznačuje tomu, žeby som ju mala v blízkej dobe dostať, nabudúce dám prednosť radšej iným tabletkám