Holky, vsetky sme krasne;)

Príspevok v téme: Holky, vsetky sme krasne;)
karotka

Ahojte=)
vzhladom na dnesny trend kultu tela a krasy som myslela, ze by sme mohli zalozit takuto temu, hladat na sebe krasne veci, objavit v sebe zenskost, pomocou inych dievcat (a mozno aj chlapcov?) skusit zmenit pohlad na seba...=) k pozitivnemu.....a nejakymi tipmi prispiet k tomu, aby sme na sebe sikovne vedeli zvyraznit krasu a osobitost;) viac hlav-viac rozumu=)
mnoho krasnych slecien si o sebe mysli opak...treba to zmenit....;)

hanadeka

Pred takymi 2000 rokmi,by sa chlapi kvoli mojej intenzívnej farbe Loréal 8/X3 možno aj pobili,ale teraz si možem trepat do hlavy co chcem,pokial sa do toho zrkadla nepozriem....

stelly

Desdemona,mam odskusane-u mna ta veticka pred zrkadlom nefunguje:).Aj ked pred okolim posobim sebavedome,len osoby,ktore ma skutocne poznaju,ze pravda je uplne inak.Ja si tiez robim hlavu zo vsetkeho.Fu by som ti vedela pisat o tom,ze ked si zmyslim,ze som nejak pribrala,tak ja som schopna obmedzit aj chodit von,lebo si to ludia vysimnu(inak som normalna:))Ale potom si zvyknem povedat,komu sa nepaci,nech sa nepozera:to vsak neznamena,ze teraz budem fnukat a lutovat sa,ze nevyzeram podla svojich predstav.A nakoniec,kazdemu sa paci nieco ine.Zaklad je skutocne zacat od seba...Co tak,keby sme sem kazda napisali aspon jednu vec,ktora sa nam na sebe paci?Hmm?TAk ja teda zacnem,aj ked nosim okuliare,alebo sosovky,nikdy som nemala koli tomu mindraky,naopak.Paci sa mi moje zelene oci a co vy baby?:)

desdemona

stelly, máš pravdu. Ale kde teda začať? Práve som si predstavila, ako stojím pred zrkadlom a hovorím: "Som krásna. Som krásna. Som krásna." :D

stelly

:)dakujemza milu temu na prispevok-u mna je to tak,ze moze mi ktokolvek hovorit,ze dobre vyzeram,ale ked sa ja necitim "vo sojej kozi",tak ma nik nepresvedci o opaku.Takze babenky,asi kazda z nas musi podla mna zacat zmenu a hladanie toho pekneho od seba a nie v nazore na moju osobu u inych.

karotka

desdemona...aj mna to dost zerie...taketo situacie na ulici...ale je to iba to prve, prchave prvoplanove a povrchne (jej same p:D)...(ale mozem tu mudrovat ked aj ja by som strasne chcela byt ta, co sa za nou otocia)