MIRELLE !!!!!!! SURNE !!!!!!!

machulka006

ja si nemôžem ironiu odpustiť pri takýchto otázkach, ale neber si to osobne, ak by ma skutočne pobúrila táto otázka, tak by som ti ani nenapísala... ja v podstate aj chápem, že ženy majú chaoz v užívaní antikoncepcie, ale ja ke´d som chcel aniečo vedieť, musela som si to aštudovať sama, keďže o tomto portáli som nevedela v tom čase, a lekára som mala dosť biedneho. ani ma nevidel keď som si bola dať predpisovať antikoncepciu...
ale držím ti palce, nech ti tabletky sadnú, a keby ešte niečo, kľudne sa ozvi, už to bude bez ironie. sľubujem :)

tina

no tak mila moja machulka006 ...tak ti teda dakujem za tolku exkluzivnost:) az na to ze toto vsetko viem ale prepac mi ze zneistiem ked mi 800 ludi povie nieco ine... po tom mi uz zacne behat vselico po rozume... a ked ide o ten letak-ak to tam najdes napisane tak ti vazne pogratulujem, lebo ja som ho citala najmenej 10x a nenasla som to, no dokonca to nenasla ani LEKARNICKA V LEKARNI! tak asi natom nieco bude...a ver ze by som pusu aj otvorila, ale ...momentalne ma dovolenku... tak nabuduce prosim ta bez tej ironie,ale inak dakujem...

machulka006

tinuška....máš to určite v letáčiku, určite ti to povedal lekár, a určite sa to tu už aspon miliardu krát napísalo...ale ešte raz teda exkluzívne len pre teba :
ak si tabletku vzala v prvý deň menštruácie účinkovala prakticky hneď. ak si ju vzala v druhý , tretí, švrtý alebo piaty deň menštruácie,trebalo by sa chrániť ešte sedem dní napríklad prezervatívom...
to je celé...
ale nabudúce skús ten leták, prípadne si otvor pusu u lekára...
good luck