Krem proti vrasnkam

Príspevok v téme: Krem proti vrasnkam
likon

Ahojte vsetci.Mam 22 rokov a uz pozorujem na mojej tvari a to na cele,pri ociach a pri ustach akoby male vrasky.Nikdy som nepouzival ziadne kremi na plet a dokonca ani opalovacie.Ale teraz sa snazim vyzerat co najlepsie a snazim sa najst sposoby ako nato.Chcel by som poradit od Vas nejaky dobry krem proti vrasockam.A este by som chcel poprosit o jednu radu,pod ocami som zbadal ze mam malicke biele bodocki a neviem ako na ne som teraz velmi opaleny ale tie bodocki su aj tak viditelne.

likon

S tou vodou sa poznazim pit radsej castejsie ako naraz vela lebo doteraz som pil aj kvoli praci a sportovaniu vela vody naraz a malo krat za den.Mariaa ak mozes tak prosim napis ten nazov kremu proti predcasnym vraskam a zajtra pojdem pon do lekarne.A k tym bielim bodkam oni su take male ako malicke vyrazocki ale teraz mam velmi opalenu tvar tak su take tmavsie ale cez zimu ked mam bielu plet tak ich dost vidiet.

[zruseny12]

LIKON,pij kazdu hodinu 2,5dcl vody,trochu sa ti vrasky vyplnia,a aj caj z praslicky je dobry na plet,vyladzuje vrasky...a ak budes chciet tak ti mozem napisat krem na predcasne vrasky z lekarne....

Carie

Jo, a pouzivaj aj nejake opalovacie kremy takto na slnko, aj ked ta nespali, lebo slnko podporuje vznik vrasok. Mozes to urobit trebars tak, ze na den si das opalovaci krem, a na vecer pouzijes ten hyratacny. Ale ak sa ti chce, mozes pouzivat aj rano ten hydratacny, ja ho pouzivam vacsinou len raz denne, lebo sa mi nechce tolko kremovat. Vycisti si plet pletovym mliekom, ja pouzivam to najlacnejsie z Tesca a pohoda, na to si daj ten hydratacny krem. Ja mam z toho potom taku mastnu plet, tak ak idem hned von musim si dat aj puder.

Carie

Ja mam skoro 30 a nakolko mam mastnu plet, vrasky sa mi este prilis netvoria. Ale mala som na cele uz par rokov jemne vrasky od mracenia. Doteraz som to neriesila, ale posledne som bola u kozmeticky a ta mi predala krem na plet + oci s tym, ze v mojom veku uz musim s pletou nieco robit ak nechcem skoncit vraskava. A poviem ti, ten krem je fakt zazracny, toto som necakala ani vo sne! Nepresli ani 2 tyzdne a zistila som, ze tie vrasky na cele uz nemam! No ked sa pozrem moc zblizka tak vidim este nejaky naznak, ale vyhladilo to paradne! Krem sa vola Hydrophase H2O od firmy Keenwell, obsahuje v jednom baleni 2 kremy, jeden na oci, druhy na celu tvar a stoji nejak 800 Sk. Je to hydratacny krem a ako ma upozornila moja kozmeticka, hydratacny je vhodny v lete, na zimu ho je treba vymenit za nejaky vyzivny. Co sa tyka tych bielych bodiek pod ocami, zrejme pojde o milie, ja s tym este skusenosti nemam, ale citala som, ze to odstranuje kozmeticka nejakym vypalenim ci vyskrabnutim ja uz neviem, ostane po tom niekolko dni cervena bodka a potom to zmizne.