Veľké prsia - čo s nimi?

Príspevok v téme: Veľké prsia - čo s nimi?
nardia

Moja 17-ročná dcéra, ktorá má inak krásnu postavu, má prsia veľkosti F. Dúfala som, že sa ich rast zastaví pri veľkosti D, ale zdá sa, že stále rastú. Som z toho zúfalá a neviem, ako by som jej pomohla. Viete mi niekto poradiť? Je zdravá a krásna, len tie veľké prsia keby sa dali nejako zmenšiť!

olik

paska, ja som v pase schudla 10cm, teraz mam 61cm a som prikladom toho ze sa to da.selektuj stravu, vela zeleniny ovocia, chudeho masa celozrnych vyrobkov, ziaden alkohol cokolada chipsy!!!skus behavat a skakat na svihadle to je nachunutie ozaj najlepsie.a brusaky samozrejeme.ted mam miery 93-61-92 a zo seba mam skvely pocit.drzim ti palce:-)

nardia

ja mam tiez prsia trocha vacsie, C-D, podla podprsenky, takze by to mohlo byt aj dedicne, ale predsa len si myslim ze velkost 75F je viac nez dost.

nardia

hormonalny profil nam robili v prahe, lebo tu nebolo mozne ziadneho lekara na to nahovorit, vyhlasovali, ze je to zbytocne a udajne by im to poistovna nepreplatila. v prahe sme za to platili a dcera tam bola u znamych cely mesiac, lebo chodila na krv kazde dva dni. inak sa to vraj neda spolahlivo urcit. myslim, ze to robia aj na slovensku, ale ja som uz nemala trpezlivost dohadovat sa s lekarmi. je pravda, ze tie testy su v norme, takze keby to boli robili tu, urcite by mi boli lekari vytkli, ze to robili zbytocne. ale aj tak si myslim, ze to zbytocne nebolo, aspon vieme, ze tento problem to nie je.

maledievcatko

paska, tomu neverim ze poctivo cvicis brusaky a perfektne sa stravujes aj inak sportujes a nedari sa ti upravit si postavu. skus sa poradit s nejakym trenerom. ja mam pas 58, boky 90 a prsia 95. asi to tiez nie je ideal, ale dosiahla som to cvicenim a stravou. predtym som mavala pas tiez okolo 80. vsetko sa da ked sa chce. ale v ziadnom pripade to nedosiahnes hladovkou. musis zdravo jest a cvicit a to cviky na cele telo plus navyse na pas. iba zdravy clovek je aj pekny, vychudnuta kostra je chora a skareda.

nardia

Na to predsa nie je treba žiaden nápad, to sa dá ľahko dosiahnuť cvičením. Našťastie, tvoj problém je riešiteľný. na to predsa nie je treba ziaden napad, to sa da lahko dosiahnut cvicenim. nastastie, tvoj problem je riesitelny: brušáky, vytrvalosť, trocha kontrolovať stravu a máš po probléme.

paska

aj ja chcem mat pas ako ona...ze 62....bohuzial ja mam 82 :-(((...a neviem ako sa toho zbavit...prepacte ze to sem pisem ale ak mate niekto napad ako to zmenit tak odpiste...dik

nardia

kosikf, neviem sice na co to potrebujes, ale prave sme to zmerali: boky 95, pas 62 a prsia 110. viem, ze to nie je podla sucasnych kanonov krasy, ale pri takych prsiach sa to fakt neda. ale je to take dolezite? ved tie miery zavisia aj od rozmerov chrbta atd.