Mam jej to povedat?

clupka

chlpy?????? fuj to je dnes uz normalne ze sa ludia holia, ci pod pazuchou ,nohy aj medzi, tak neviem o com to hovoris zobud sa zijeme v 21. storoci , mozno prave teraz ju niekto na tuto chybu upozornil nerob z komara somara..........predpokladam ze ty sa asi neholis tak to tvoja caja nech si najde modernejsieho ty si zastarali tym , nie si ortodoxny?????

jaaaj

len v tom prosim ta nevid, ze ma niekoho ineho vo vyhlade. mozno ze jej to povedali nejake kamaratky a hotovo.
nespekuluj, neotravuj si zivot nejakym domyslanim a pod.

rodrigez

No neviem, ked si predstavim take chlpate cierne nohy... hm... neviem ake mas chute, ale ta holka sa urcite citi lepsie ked nema nohy ako orangutan. Aj ked ak je blond, tie chlpy nie su tak vidiet. Ak sa tak citi lepsie, tak ju nechaj. ved nie je opica...

marioo

Mame obaja po 20 takze preto som to napisal na toto forum.Kedze si doteraz nohy neholila nechapem preto to spravila teraz.

laborcatko

len toľko k tomu, že keď má svetlé chĺpky, ktoré ani tak nevidno, tebe to nevadí, keď sa na ne pozeráš pri jej vzrušenenej husacej koži, hihi:) a keď sa opáli tak ich nevidno vôbec, neodporúčam holiť, pretože potom začnú rásť čierne a bude si ich musí holiť už stále, je to pravidlo v známom babskom kruhu :) povedz jej to, pretože veľa báb by dalo všetko zato, aby si ich holiť nemuseli.......

marioo

nie ja nechodim s nou kvoli tomu ako vyzera.Nas vztah je zalozeny na niecom uplne inom.Na nasich povahach to co je vo vnutri.Len ked teraz zmenila nazor na holenie noh nezmenilo sa aj nieco v nej?

vecernica

ona nie je tvoj majetok.Moze si robit co len chce.Mala som frajera fotografa a ked sa mu nepacil moj ruz na perach museli sme letiet do drogerie a tam mi kupil novy.Ale to som bola moc mlada a nechala som si diktovat od frajera.Isteze moze mi priatel povedat co sa mu nepaci ,ale nie zakazovat a prikazovat je to jej telo a jej vec a jej vkus.Porozpravat sa mozes o tom taktne ,ale ona ma pravo sa trebarz aj potetovat .Snad si neni s nou pre to ako vyzera....a pre to ze sa nemaluje.Lebo to by si bol taky isty diktator ako ten fotograf ale opacne.-diktovat jej nemaluj sa nehol sa.Kazdeho je to osobna vec.