ktorý kondóm ???

Príspevok v téme: ktorý kondóm ???
lenka.

ahojte! Mám priateľa s ktorým používame len obyčajné hladké kondómy. Chcem sa spýtať, či kondómy ktoré sú vrúbkované sú dobré. Či prinášajú rozkoš len ženám, alebo aj muži to cítia inak. Či ich také viac vzdrušujú.
Prosím nepíšte, že bez toho je to najlepšie, to viem aj ja, ale bezpečnosť je predsa prvoradá. Ďakujem.

ewita.

ja a priateľ používame len znacku "CARREX" a ultra tenke.Rada by som vedela, že aky je rozdiel medzi jednotlivými druhmi kondomov. Napr. medzi "DUREX" a "CARREX". a ešte či naozaj cítit rozdiel medzi normál a ultra tenkým.

ria.

no to je ako gumenne chirurgicke rukavice. Tiež ked v nich pracujem, tak je to divné, nemám ten cit./ nechapem ako v tom operujú, keď ja v tom neviem ani upratovať/. A keby boli vrúbkované tak by som cítila asi ešte menej. No ako to asi cítia chlapi? Ktoré sú pre vás lepšie?

suicidegirl

to palino: heh, tak mam skusenost, kedy najradsej s kondomom, kedze som mala istu dobu chlapa, ktory sa poriadne neumyval a aj po vysvetleni mu nedoslo, ze smegmu z pod predkozky treba poriadne umyt .. tak som ho vymenila a oral pravdaze len bez kondomu :) .. ale napriklad pri nahodnom sexe, ak sa chce clovek naozaj chranit, nebal by mat ani oral bez kondomu, kedze choroby sa daju prenasat aj tak, od oparu, az cez vacsie neprijemnosti ako moze byt aj HIV ... (v pripadne nejakeho poranenia ustnej dutiny) ..

palino...

no ja žiadny rozdiel necítim, no možno pri vrúbkovaných menej cítim partnerku.Pre mna su hladké najlepšie. Ale načo sú farebne? Len pre spetrenie sexu? A načo sú ochutené, veď oral sa robí bez kondómu, no nie?

ninus24

Mne kamoska vravela, ze vyborne su KY s hrejivym efektom, vraj to prijemne zahrieva...myslim, ze ale na Slovensku sa kupit nedaju. Videla som z tej znacky len lubrikacny gel. Pouzili sme teda myslim Durex s podobnym efektom, ale ja som nic necitila a priatela to stipalo. Teraz ostali sme pri obycajnom klasik a ten sa nam zda obom najlepsi-hm...teda keby ho obcas trochu zdrzal ;-))

machulka006

lenka: duerx sensation su najlepšie, chvália si to ajmoje kamošky aj ja...
žena to podľa mňa cíti dokonale... chlap ževraj trocha menej, ale pre mňa je to zážitok...
čo sa týka kondomov s chladivym a horucim efektom, mňa to štípalo o dušu... viac nechcem