Sex az po svadbe

lusina

ahojte aj ja mam mam ten nazor ze sex az po svadbe,ale prakticky som este nestrretla chalan kt. by so mnou suhlasil. a preto to vzdy po par dnoch stroskotalo. bojim sa ze taky chalani asi miesu a ked su tak uz zadany.Uz so m fakt niekedy zufala

lilinka

ahojte kočky, určite sa to oplatí...niet nad pocit, že si tu len pre jedného..a hlavne netrápi ťa svedomie, mala som veľakrát nutkanie, ale dá sa to určite ak to veľmi veľmi chceš...

peto BA

Ja som za sex po svadbe.. Viete si predstavit ako dlho to v sebe drzite a potom na svadobnu noc vsetka nadrzanost sa uvolni, niekolko kol za sebou, milovanie plne lasky. ach jaj

sunnysweetie33

nikdy nehovor nikdy :) bolo to aj mojou priroritou,ale ked som stretla toho praveho,tak som to velmi rychlo porusila..ach jaaaj.

fialka

Je to rozhodnutie dvoch ludi..ak sa takto rozhodli a vydrzali tak je to cisto ich vec. Ale myslim, ze je niekedy dobre otestovat sa aj pred svadbou, lebo obcas to v sexe neklapne a pootm mozu byt s toho nestastni. Ale ak to klapne tak mozu byt radi, ze si splnili co si predsavzali (sex po svadbe). Dolezite je, aby tak boli rozhodnuti obaja, ze sa budu milovat az po svadbe...lebo inak to moze byt pre jedneho velmi tazke to vydrzat:)))

lilinka

ahojte, dovoľte mi pridať sa...mám s tým skúsenosť, lebo aj ja s manželom sme počkali so sexom a vydržali až po svadobnú noc...nie je to nič nenormálne...určite je to výchovou a zdržanlivosť v tejto veci je určite namieste....neprišla som vôbec ale vôbec o nič..veľmi som sa na to tešila aj manžel a užívame si krásny sex aj teraz 8 rokov po svadbe a upozorňujem, že to bol môj prvý aj posledný muž...ktorému som sa oddala, netrápi ma svedomie ani nemusím porovnávať, lebo nemám s kým...proste je to super...čo vy na to???