FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Farebné kontaktné šošovky

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Farebné kontaktné šošovky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    dominiqa09.08.08 10:49??.??.99.192

ahojte ja by som sa cchcela spýtať,že kolko stoja cca farebné kontaktné šošovky,pretože od prírody mám hnedé oči ktoré by som chcela občas zmeniť na peknučkú modrú.;)...drahšie sú aj s dioptriami,či bez?...Pretože rodičia mi na to nechcú dať,musela by som si našetriť sama,čize kolko cca by to bolo..:)

• 1Malina109.02.12 23:54??.??.218.51

Ahojte, predam kontaktne sosovky znacky Surevue, dva pary -2 a dva pary -2,5, zakrivenie 8,8. Sosovky su neporusene, neotvorene, zabalene original v obale. Nedavno som bola na operaciu, tak ich uz nebudem potrebovat. V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte mailom: surinakova.monika@gmail.com

• ushko27.01.12 21:40??.??.118.223

sosovky su super .. sice ich obcas prestriedam s brylkami, ale nedam na ne dopustit :) z netu su vzdy lacnejsie ako u ocnej.. objednavam si zo sosovky-kontaktne.sk.. vacsinu maju na sklade, a super je to, ze v ramci BA si ich mozte vyzdvihnut uz aj osobne .. a su o polku lacnejsie ako od mojej tetusky ociarky :) a farebne maju uz od 20 €.. ak niekto chcete, mozete pri objednavke zadat moj kupon na zlavu 3%-

qh1e8d0x

• siisa 2511.08.10 01:02??.??.148.30

este som sa divala anna aky roztok pouzivas k tym steriling grey,alebo aky je vhodny na citlive oci nevies?

• siisa 2511.08.10 00:45??.??.148.30

Bassska9 joj to je skoda,ze nie si spokojna,lebo mne sa tiez velmi pacili a uz som si na ne robila zalusk a ja mam este aj oci velmi citlive kvoli alergii vies takze som sklamana,a to sa da tak lahko utrhnut?ja mam tie freshlook grey-sede ciste iba na zmenu farby duhovky a mala som to len raz,lebo mi drazdili oci tiez a navyse ani si to neviem dobre nasadit mam problemy s aplikaciou sosoviek neviete mi nieco poradit ako na to baby?a mam to uz dva roky to je uz stare ze,musim to uz vyhodit

anna555 to je super,ze su aj nedioptricke a to presne ten isty odtien,to by bolo skvele,lebo ta farba je tiez velmi pekna,a tie sterilig tiez objednavas tam cez net?

• anna55510.08.10 13:01??.??.56.107

Ahojte,Bassska tak to je mi lúto že je natrhnutá,mne sa to zatial nikdy nestalo,nemôžeš mať dlhé nechty a treba s tým jemnučko zaobchádzať,teraz to nosiť nemôžeš ked je natrhnutá,inak teraz si idem objednať Bausch & Lomb farbu pacific tak som zvedavá na komfort nosenia,lebo tie freshlook sú ok od rána do večera.A pri tých B&L ja som jednu kúpila len za 14,17eur to kde si videla za 23? to je moc veľa,to nekupuj také drahé..(( ja objednávam cez www.kontaktne-sosovky-lacno.sk....tam sú superné ceny a majú aj nedioptrické

Siisa 25:

Ak máš tmavé až čierne tak tie sterilig gray prekrijú super a odtieň je šedo modrý,sú aj nedioptrické a aj pacific blue od B&L pekne prekrývajú,tie idem skúsiť teraz,pa

• basssska910.08.10 00:32??.??.215.229

nie nemala ale akurat dnes mi dosli a som sklamana z tych freshiek....najskor ma stipali oci a ked som sosovku vybrala z oka vsimla som si ze z jednej strany je tam kusok prerezany:(teraz neviem ci som to spravila ja alebo sa stala chyba u nich:( a strasne mi drazdili oko...a pritom oci citlive nemam:(

• siisa 2508.08.10 22:16??.??.148.30

bassska 9 ja mam uz davno blond vlasy som sa prefarbila aj plet mam svetlu na to ze mam povodne tmave vlasy len tie oci mi tam akosi nepasuju,doslova ma rozculuju ze su take tmave tak chcem zmenu tiez,no pozriem sa na ne a ty si ich uz mala?

• basssska908.08.10 11:32??.??.79.148

no ja mam svoje tmavohnede a cela som tmava aj cierne vlasy mam tak chcem skusit zmenu:)

dobre na prekrytie su aj platinum od BL avsak su dost suche po par hodinach a myslim ze komfort nosenia je pre mna podstatnejsi,ale su krasne,len dost drahe a sikovni sloven.biznismani ich predavaju na sr 1 kus sosovky za 23 eur cize za dve 46 co je pri jednom pare nemyslitelne....v usa alebo v britanii tie iste sosovky kupis v prepocte za 20 eur a niekde aj menej...ale to je jedno :)

• siisa 2508.08.10 06:36??.??.148.30

anna555 este sa mi prosim Ta ozvi ak tu budes take iste nedioptricke asi nie su ze?

• siisa 2508.08.10 06:34??.??.148.30

ano bola som u kontaktologa u mojej lekarky,viem ale nemas nikdy istotu ci to tu velmi tmavu hnedu prekryje vies a anna hovori ze ta starling gray to prekryla ale su dioptricke tak konkretne tie by ma zaujimali ze ci nie je moznost ze by som si kupila tie ale asi nie ked nenosim okuliare a ty basssska9 ides ake kupovat a ake mas svoje oci?

• bassssska908.08.10 00:35??.??.79.148

skus toto

www.cockovnik.cz

• basssska908.08.10 00:35??.??.79.148

sisa25 ahojky ja akurat idem cez net kupovat sosovky a jasne daju sa kupit aj nedioptricke....bola si u kontaktologa?

• siisa 2508.08.10 00:16??.??.148.30

anna som sa na ne pozrela ano taku farbu chcem,ale su dioptricke a ja nenosim okuliare vies takze ja chcem cisto len krycie ci mozu sa aj tak nosit nevies?

• siisa 2508.08.10 00:08??.??.148.30

ahoj anna555 ani nevies ako velmi si ma potesila,ja uz som neverila,ze sa mi to moze splnit a ty mi povies taku uzastnu spravu,skoda,ale ze namam zalozeny mail,alebo si ho zalozim a ozvem sa a bola by som rada kebyze mi foto posles,lebo ja mam tiez az skoro cierne oci,idem sa na ne pozriet,diki moc

• anna55507.08.10 14:21??.??.56.104

Hnedé oči dobre prekrýva farba sterilig gray od Freshlook colorblends,mám ich a sú aj veľmi pohodlné,mám tmavo hnedé oči,skoro čierne a výsledný odtieň je šedo modrý o)

pozri www.cockovnik.cz

tam nájdeš premeny

Sisa 25 ta sterilig gray je presne to čo chceš,ak chceš pošlem ti foto,daj mail

• siisa 2530.07.10 23:11??.??.148.30

a ja chcem mat sivomodre oci,nemusia byt uplne modre,ale nejake modre aspon to,mam ale tmavohnede oci a to je velky problem a nejde mi ani to vkladanie sosoviek,ale aj zelene oci by sa mi pacili,myslite,ze skor mi prekryje hnedu zelena alebo modra sosovka

• SallyBork30.07.10 19:58??.??.76.179

ludia ja potrebujem tiez poradit..Velmi by som chcela mat take hnede oci ako ma Bella,lenze hnedych odtienov je vela a ja neviem ako sa vola PRESNE BELLIN. Mama krasne modre oci ktore si vazim,ale rada by som spravila na chvilu zmenu a skusila ,,byt bellou,,.Please odpiste mi dakto=) dakujem

• chrumka03.10.09 13:13??.??.5.220

ahojte. ja mam sivomodre oci a chcela by som zvyraznit tu modru farbu. Ale chcela by som ich len na jednu prilezitost na jeden den. Predava sa samostatne aj jeden par?

• deni 198703.10.09 12:10??.??.102.191

ahojte.ja mam zelene oci,a strasne by som chcela kontaktne sosovky,aby boli moje oci cirne.vie niekto poradit,ci vobec take existuju?DIKI

• inge11.02.09 13:04??.??.120.219

ahoj ja pouzivam farebne k.sosovky uz dlho a mam ich aj dioptricke(tie su vzdy drahsie) mam blede oci ale zatial som bola spokojna iba s sosovkami znacky Fresh Look tie prekryvaju farbu ale z tmavej na bledu to veru ziadne :( ine sosovky skor len vylepsuju povodnu farbu ale davaju lesk ociam tie co som napisala su dost prekryvajuce ale hovorim v tvojom pripade tazko veru ked behnes do optiky tam maju vzdy vzorky takze ich skus a uvidis ci sa ti to bude pacit :) ja mam teraz krasne zelene ale objednavam ich z ameriky je to o polovicu lacnejsie, inak ked ich chces len pre fabu a nie dioptricke tak je to trapenie oci kolkokrat som z nich nervozna predsa len mam nieco v oku navyse, ale potrebujem ich tak ci tak takze aspon nech su pekne :) vyskusaj uvidis :]

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch