NORETHISTERON

Príspevok v téme: NORETHISTERON
kuki

ahojte, neide o ziadnu chorobu len som to chcela dat do kategorie kde by mi mohli pomoct hlavne zeny a tak sa chcem opytat ake mate skusenosti s tymito liekmi? Viete idem v piatok k moru a presne na ten den mi vychadza ze by som mala dostat menstruaciu a tak mam tieto lieky, ale mam strach ci nemozu na mna nejak negativne vplyvat lebo tu na nete som uz vela toho precitala o dievcatach ktorym to dobre nespravilo ale naopak je aj mnozstvo tych ktore si to pochvalovali. Mam 17 rokov a nikdy som ziadne lieky neznasala zle tak by som bola rada keby ste mi napisali svoje skusenosti lebo co chvila ich musim zacat uzivat. Dakujem pekne za kazdy prispevok

Ssonja

Ahoj kuki! Ja som ten liek brala asi pred 6 rokmi. Išla som na dovolenku k moru,no a krámy som nechcela mať. Kým som ich užívala žiadne komplikácie som nezaznamenala.....no potom, keď som dostala menzes to už bolo o inom!!! Brucho ma tak strašne rozbolelo (hoci nikdy nezvyklo), že naši nevedeli či majú so mnou bežať na pohotovosť alebo nie....celý deň som bola na liekoch proti bolesti. Krámy som mala do tej doby pravidelné ako hodinky...no potom mi prišli aj 2 krát do mesiaca, alebo meškali skoro 20 dní. Kým sa mi cyklus ustálil trvalo to asi rok aj pol! Ja mám stými tabletkami zlé skúsenosti,v živote nikdy viac by som si ich nevzala do pusy a tiež ani antiku...po ktorej mám ešte väčšie komplikácie. Ale každý organizmus je iný. Toto bol len môj prípad, možno, že Ty budeš reagovať ináč. Maj sa a príjemnú dovolenku!