ako to, docerta, spravit??

Príspevok v téme: ako to, docerta, spravit??
nohej

viem ze to tu uz bolo viackrat ale nemam cas si to hladat teraz..uz som to pisala do temy ze zeny z azijskych krajin sa neholia :-) ale na tu sa nikto neozyva tak to okopcim sem...a uz prosim konecne mi niekto skuste poradit nieco osvedcene.. takze: tak mi prosim poradte..aj ja sa vtedy citim lepsie ked sa oholim, ale potom ked to trochu vyrastie tak ma to picha dost, je to neprijemne...teda chcelo by to holit kazdy den, popripade kazdy druhy.. lenze mne sa zapalia droobne vyrazky a potom je holenie nemozne lebo to boli a len mi tercie krv z nich...tak mi poradte nieco od coho sa nebudu vyhadzovat..pouzivam niveu pre muzov po holeni pre citlivu pokozku , je to lepsie ako nic ale stale tam tie vyrazky su..pliiiiis!!!!

hafo

Tak ti poradim že tak si to nemusíš holiť ale stači stryhať no nie či v čom je problém? v tedy by ťa to bolieť nemalo a ked už tak tak použivaj aj penu na holenie nivea, aj po holeni nivea asi tu čo si vravela hol to na viac krat prvy krat v smere a potom zas penu na holenie a ak chceš v proti smere aspon ja to tak robim na brade :) lebo mam ten isty problem a takto to neni upne 100 % ale 95 ano :)

madman

no mna to pichavalo prvych tri krat :D .. ale vadi to aj mne, sakramentsky, ze ked sa holim tak po 3 dnoch, vzdy sa to rozdrazdi. ked pockam, 5 dni, tak nic, je len hladka, ale to mi nestaci :D .. no vosku/depilatora sa strasne bojim, skusala som depilator a uz na trieslach je to strasne strasna bolest (a to ja znasam boles velmi bezproblemovo, zatnem sa a ide sa, ale toto je uz aj na mna moc)

nohej

mne by nevadilo keby niesom stale hladka...ale ono to potom hrozne picha...to len mna picha alebo co? ja neviem..ja len kvoli tomu som cchcela najst nejaky sposob aby to nepichalo..keby mam strnisko a nepicha tak mi to nevadi vies.. :-)

silvikl

ahoj vies co,myslim,ze tomu nic nepomoze,teda aspon ja myslim,ziadne kremy a tak....je blbost holit sa kazdy den,to je jasne,ze budes mat krvave vsetko..ved to aj dost boli :D a preco chces byt stale hladka?ved to nejde....aspon ja o tom neviem