koren, pod sem

moniqa87

uf tak to bude problem vybrat, dokonaly nie je nikto, takze tak aby uplne zapadla do kolektivu to len tak neodhadnes, to musis nechat na nahodu, ja ti neviem poradit nic konkretne coho sa drzt, ja mam vzdy z kazdeho cloveka nejaky pocit aj ked som s nim nezazila nic negativne ani pozitivne a potom casom sa mi vzdy moje pocity potvrdia, nejak to ti ludia vyzaruju aki su, musis to len nejak zachytit... inak ti viac neviem poradit... snad len zisti ci sa uprimne ten clovek zaujima o to co robi vasa firma

koren

snazim sa odhadovat, ale casto doverujem ludom, ktori za to nestoja. potrebujem najaku babenu, co bude vediet robit take tie papierove veci, a na PC bezne zaklady uctovnictva, nic extra a moja terajsia by ju zaskolila. len ide o to, aby to bola prijemna osobka, s prijemnym vzhladom (s tym si poradim):-) a aj s prijemnym vystupovanim, co nebude v kolektive robit "zlobu"..

barbinka

koren určite nie nejakú pipenku, ktorá ti tam príde s veľkým výstrihom. také mám ,,najradšej´´. neviem s čím sa zaoberá tvoja firma a teda neviem, čo by musela dotyčná ovládať.

Bezradna14

barbinka,

a vies preco si stale hudiem svoje? pretoze sa Ti snazim vysvetlit aka je naozaj situacie.
Lenze nie som jedina, ktora si stale hudia svoje- presne to iste robis aj Ty. S tou vynimkou, ze Ty nevies a ani nemozes vediet co ja robim, co prezivam a ako sa citim. A prave to sa Ti snazim vysvetlit.

Nepotrebujem aby ma niekto lutoval, ja sa dokazem zmierit s negativnym nazor, pokial je SLUSNE podany.

koren

takze, ide o to, ze mi odchadza za nejaky cas asistentka a uz mame podany inzerat na novu, predtym tieto veci riesil, kolega, ale teraz by som si chcel sam nejaku vybrat. zivotopisy uz prisli a aj sme ich pozvali postupne na pohovory, ktore coskoro zacnu a ja vobec nevie, ako mam vyberat.. podla coho vybrat spravne? nerad hovorim ludom nie.. mladu? starsiu? uf.. tazke to bude.. neviem..

moniqa87

no koren mozes rozoberat problem, ja sa im do vadenice pliest nebudem.... no ja radsej do monitora zmrzku hadzat nebudem, moj pc by sa mi neodvdacil...
bezradna, ako chces, good luck...

barbinka

bezradna ja som ťa nezosmiešňovala, mne je ťa aj ľúto (ako som to už písala), ale stále si len hudieš svoje.