koren, pod sem

koren

monicka, mas velku pravdu v tom, ze ked odides bude zrazu vsetko ine.. na jednej strane krasne, na druhej smutne (viac krasne:-)). teraz to musis len vydrzat, kym sa postavis na vlastne nohy.. ako si napisala, rodicov si nikto nevybera, na druhej strane sme vsak obohateni o to, ze si mozme vybrat priatelov, ktory su nam vela krat omnoho blizsie ako najblizsia rodina..smutne, ale pravdive. tiez sa snazim brat si zo spavania svojich rodicov len to dobre a vyvarovat sa toho, aby sa ich spravanie nejako odzrkadlilo na tom mojom, ale niekedy sa tazko clovek uci z cudzich chyb..

moniqa87

koren, bohuzial rodicov si nevyberieme, ale tak aspon vieme na co si mame davat v zivote pozor, aspon ja to tak beriem...
moja mamina sice nepije, ale ako by som to popisala? je vecna pubertacka... strasne rada do mny rape, ja sa snazim drzat aby som nic nepovedala, ale obcas aj mne prasknu nervy, ved clovek predsa neznesie uplne vsetko... ja byvam inak aj s mamou u starych rodicov, takze to maju na ociach este aj oni, ani netusis ako ich to trapi, ked vidia, ze sa aj napriek tomu, ze bude mat coskoro 40 nevie vpratat do koze fakt ako pubertacka... ale tak ja sa nestazujem, rodicov mi nahradili stari rodicia a mama mi je vlastne ako velka sestra, ktory si az velmi nezdravo uvedomuje, ze ma nado mnou nejaku moc...

koren

monika, uplne ti rozumiem, nieco podobne bolo aj u nas, co sa tyka tej mamy, s tym rozdielom, ze u nas holdovala alkoholu ona, nakoniec sa z toho dostala a teraz sa drzi, ale nase vztahy ochladli uz velmi davno.. a otec, kym sa nasi (tiez) nerozviedli bil moju sestru a aj mamu, atkze tiz ziadna vyhra, ale ked som bol este maly a nemal som sestricku, otec bol uzasny, potom si niekoho nasiel a neviem, ci to ho tak zmenilo, ale ked prvy krat udrel moju sestru, vedel som, ze uz nikdy nic nebude, ako bolo..:-(

koren

fuha, clovek tu chvilu nie je a hla..:-) barbinka, vtedy som ti pisal, ze nie som z BA, nevadi.:-) ale ani z kosic nie som.. no a co sa tyka tel prace na doma, co si teraz pisala mariaa, neviem, asi sa v tom zacinam stracat, ale vobec neviem, o co by malo ist..:-(

[zruseny12]

ano,odysla sama,lebo si mysleli,ze mam zvlastne vyhody...atd.kolekt.a este nejake veci tam boli,ale nechcem to tu rozoberat...

[zruseny12]

koren,ked si z BA tak to nie...ja len uz som na jednom fore pisala...bavili sme sa o praci na doma...ze by bolo dobre aby sa nasiel nejaky sikovny clovek,nezalezi ci zena ci chlap...ale natrafila som teraz na teba,tak preto sa pytam...ale neviem ci je to dobre pisat takto tu...nie je to ziadne tajomstvo...ale...

barbinka

maria koren je z BA a ty z Košíc, tak si myslím, že to nie je úplne reálne.maria ty nie si spokojná so svojou prácou?