Skodi to alebo neskodi????

neni neskoro

Baby máte pred sebou ďalšie mesiace tehotenstva, keď môžete vedome dať bábatku len to najlepšie. Čiže dobrú výživu, zdravý pohyb na vzduchu, žiadne nerváky, pohodu bez flámov. Stretávať sa s kamošmi je fajn, ale aj kamoši pochopia že zafajčené prostredie neni pre dieťatko dobré. Veď kamoš si môže na cigaretu výjsť von, ak je správny kamoš. Tak neriešte tie prvé týždne čo bolo zlé, ešte máte veľa času dať dieťatku to najlepšie čo potrebuje

ula

fiona ty co si nejaka sadistka, Nehanbis sa radit tu ludom aby isli na potrat? Fuj, hanbi sa.. Tebe matka dala tu moznost zit, na to nezabudaj!!

maybe2

na jednej stranke v podadni gynekologa som uz davnejsie vycitala, vraj prvych 21 dni(tusim od pocatia)je dietatko chranene, takze by sa mu v tomto obdobi nemalo nic stat, nic by mu nemalo uskodit..ak mu nieco uskodilo, alebo sa nejak chorobne vyvija, nie je to v poriadku, tak pravdepodobne to neprezije..potrat je o tom, ze "plod" sa nespravne alebo chorobne vyvija..samozrejme v tehotenstve fajcenie skodi, pretoze nikotin davas aj dietatku a to isto nechces..a alkohol..niekomu uskodi aj male mnozstvo, niekomu nie..podla spominanej poradne nie je stanovene, kolko alkoholu mozes vypit tak, aby to neuskodilo..pretoze je to individualne, ale odporuca sa nepit vobec..tanec a sportove aktivity..to by si sa mala poradit s gynekologom, ale pokial sa necitis zle, tak v primeranom mnozstve to podla mna moze byt..a aj podla toho, ake sportove aktivity..dufam, ze som aspon troska pomohla..prip.skus pohladat nejaku net-poradnu gynekologa a napis tam..vacsinou odpovedia vcelku rychlo a oni ti vedia skor poradit ako my, laici..

fiona

Prosím ťa a koľko máš rokov?? Musíš byť veľmi mladá... Ešte si to premysli... Či by nebolo lepšie zbaviť sa toho. Potom už nebudeš môcť ani študovať, ani cestovať, ani sa zabávať, proste, len starosti okolo decka.. radšej si užívaj mladosť, dobre ti radím.

987654321

kajka keby si mala taky rozhadzany cyklus ako ja ani ty by si nevedela hned ci si ci ne si tehotna.....
a to vsetko bolo nechtiac a teraz sa bojim a velmi

bebel

kajka lenze zena v prvom az v druhom mesiaci nemusi vediet ze je tehotna a tie alkoholove obscesy uz nevratim nazad, aj keby som rada:-(

kajka

Pravdaze to skodi velmi, asi budes prilis mlada ked nedokazes posudit ucinky, ved vsetko co sa dostane do zeny v tehotenstve sa dostane aj do babatka.