Opuch penisu

kliestik

skripek rozumieme nemusis nam to vysvetlovat tolkokrat.
ako sa ti preboha dostal kliest na penis? Co si nim travu kosil?

skripek

Na vonkajšej strane predkožky ktorá v noci svrbela som našiel nenacicaného kliešťa.Išiel dole len za pomoci oleja. Ostala mi po ňom malá červená bodka, ktorá sa na 2. deň zmenila na opuch veľkosti maliny. 5 dní som sa bál o vtáka a rozmýšľal nad tým ako by to dopadlo keby som bol obrezaný. Až 5. deń začal opuch sám od seba miznúť a trvalo to ďaľsie 3-4 dni kým sa zmenil na pôvodnú bodku.Nikdy by som neveril, že koža môže takto opuchnúť.
Fotku nepriložím aby som nevzbudzoval závisť. Ale našťastie teraz už nie je čo závidieť.

matiasko

no ja mam tiez podobny problem poriadne mi opuchol par hodin po vyacnsobnej masturbacii a aj myslim ze je horucejsi onieco. ouchnuty je az tak ze mam problem si stiahnut predkozku cez zalud a ked si stiahnem potom ide tazko naspat mam to uz cely den a nebadam ze by sato zlepsovalo sice to skoro vobec necitim len trochu ale pri sexe byto urcite nebolo prijemne a aj sa bojim ze si to zhorsim stalosa mi to prvykrat a to uz mam dake roky odhonene :D strasne som sazlakol ked som to zbadal no potom ma ukludnilo ked som sa docital ze to nieje nic strasne. alerad by som sa uz aj dozvedel co je nato dobre pouzit ci nejaky gel alebo nieconepomoze. zajtra som mal mat s priatelkou sex neviem ako jej to poviem je mi to trapne ako som sa uhonil :P

Nikolaus

čaute,
no šraci, pridavam sa k Vám:)...takze nie som jediný....aj som o tom pisal ale v inej teme, ktoru som zalozil ja........a veru, predkozka mi opuchla po dlhej masturbacii...po par dnoch sa to vratilo do normalu. Uz sa mi to stalo druhykrat, ale predtym, som masturboval aj "celu noc" a nic take sa mi neobjavilo...tak tomu trochu nerozumiem.
Nabuduce skusim "rychlovku"...ze ci opuchne.
Inak je to dost obmedzujuce, pytam sa aj ja...co s tym?

pitr64

potrebujem pomoct (poradit) mal som sex so svojou priatelkou a par hodin po mi zacal opuchat penis a mierne svrbiet moze to mat suvys stym ze priatelka prave douzivala macmiror.dakujem

PoNoŽkA_8

Zdravím...mám ten istý problém že na predkožke as mi z ničoho nič zjavil opuch...je to teda tou častou masturbáciou alebo niečim takím, že by som mal navštíviť urologa?

mink

vcera som mal nadherny sex celu noc a rano som si vsimol ,ako mi opuchla jahoda a nou sa vytvoril prstencovy opuch ktory zabranuje predkoske aby skovala jahodu ..mam mat obavy ?

bombej

PROSIM PORADTE MI CELU NOC SOM SI UZIVAL S FRAJERKOU NA TVRDO A OPUCGHLA MI STRASNE PREDKOZKA AKO JAHODA PROSIM PORADTE MI CO STYM