Frontin, guajacuran

medikament

Idealne je dopracovat sa pomocou antidepresiv novej generacie k vysadeniu BZD a nakoniec vysadit aj AD, pokial depresivne stavy boli spustene len vonkajsimi vplyvmi.

peto bbbbbb

Runaman na tu kombináciu yoga chikung a tai chi trosku pozor pri takychto ochoreniach zo zaciatku može byt zlepsenie ale casom sa može pohorsit vyrazne zvlast ak o tom ucitel konkretnych energetickych cvičeni nevie nic a takych je tu neurekom v dnesnej dobe. Na vasom mieste si vyberiem len jedno z nich pretože je nezmysel ich kombinovat. yoga sa spolieha na to že spriechodni energeticke drahy vdaka roznym poziciam, chi kung je taka dokonalejsia cinska yoga dalo by sa povedat pretože okrem toho že spriechodnuje energeticke drahy zaroven ich aj priamo doplna energiou ktoru nasledne smeruje do roznych oblasti a Tai chi je skor taky historicky pokus vylepsit chi kung a spojit ho s bojovim umenim pretože vzniklo v dobe kedy bol chikung utajovanym ucenim chrámov a medzi beznych ludi sa dostavali len akesi utržky z neho a to plati aj dnes. Vam by som jednoznacne odporucil chikung ale najst si naozaj dobreho ucitela ktorych je na slovensku minimum ale aj napriek tomu sa daju najst.

kvetinka4

Ahojte,prosim vas potrebovala by som od vas radu. Manzel uziva Frontin 0,5 mg kedy uzival ,25 mg . Kedysi mu vydrzali rok aj pol teraz si musi dat aspon kazdy druhy den jednu. Nevie tomu prechadzat. Je tu niekto taky co nahradil frontin niecim inym?

Adii

Ja mávam silné občasné búšenie srdca. Vraj je to psychika, brala som frontin asi mesiac, potom lexaurin, coaxil, aj tie guajacuran ale to ako nemám pocit aby pomohli pri treme. Teda žiadne tabletky mi na moje ťažkosti nepomohli, tak ich neberiem a je mi občas tak ako pred tým než ma doktorka poslaka k psych.

anpe

Tak teda Frontin je až veľmi návykový...to znamená,že postupne sa bez neho ani nepohnete. Začnú sa vám triasť ruky tak,že sa ani nepodpíšete,ale organizmus si svoju dávku bude žiadať...je to ako droga...ale samozrejme znižovaním dávky a pevnou vôľou sa ho dá celkom zbaviť.

Runaman

Neverte psychiatrom, verte hlavne sebe. Trošku si dohľadajte info na nete o liekoch, pred tým ako ich začnete brať. Samozrejme psychoši nechcú vás len tak ľahko zbaviť závislosti na liekoch, veď by prišli o pacienta... Je trhová liberálna ekonomika, kde maximum zisku je hlavná doména spoločnosti. To predsa nie je v záujme farma mafie... Niekedy sú lieky potrebné, niekedy nie. Pri panickej poruche chýba serotonin samozrejme tu je ho potrebné dodať napr. Alventou (ale zvyšuje pulz, liek bez vedlajších účinkov asi neexistuje) a pod. Je hlúposť do seba štopať pri PP svinstvá ako Frontin, Xanax, a pod... Nič neriešia, treba ich brať len dočasne, kým nezačnete brať AD. Benzo účinkujú rýchlo a vyvolávajú spočiatku velmi príjemný návykový pocit, neskôr si ich už musíte dať len preto, aby ste nemali nepríjemné abstin. príznaky, ako točenie hlavy, uzkost, hnačky, zvýšený tep a pod. Napr. Frontin predpisuje aj obvodný lekár, a ľahko sa môžete stať závislý, je to velmi nepríjemné, pokial nestretnete toho správneho psychiatra, môže z vás byť už narkoman. Obdobie PP a začiatky s Frontinom patria medzi moje najhoršie obdobia v živote. Stratíte cit, prestanú vás baviť všetky predošlé koníčky, ste niekdo úplne iný. Sú dva druhy psychošov, jedny vám povedia, že musíte brať lieky do konca života (hlúposť, finta, aby si zaistili stálych pacientov - na tých pozor), potom je tu ďaľší typ, ktorí vás odporúčajú na kadejaké sedenia s rôznymi pacientami, na miesto toho, aby vám dali správne lieky a zbavili závislosti. Takýto psychiatri nemajú žiadnu empatiu k pacientovi. Ak sa potrebujete zbaviť závislosti tu vám naozaj každodenné trápne diskusie o ničom v kruhu nepomôžu, ked na vás lezú absťáky a potrebujete sa niekde zašiť, alebo vybehnuť do lesa. Po vystriedaní zopár psychiatrov som natrafil konečne na toho správneho a výsledok je ten, že kým pred 2,5 mesiacmi som bral 1,5 mg Frontinu denne, dnes neberiem nič, teda žiadne benzo, len AD, 1 ks Alventu 75 mg denne. Plus vitaminy a mineraly, proteiny a pod.Keby som ostal u tých predošlých dodnes som pacient na stále vačších dávkach. Benzo lieky musíte totiž brať stále vačšie dávky, pretože telo si na ne navyká, aj moj terajší psycholog je síce dobrý, ale tiez by som bol na benzákoch doteraz keby som ho počuvol, on mi však nehal volnu ruku, aby som bral ako ja chcem, na rozdiel od predošlej psychiatričky, ktorá do mna neustále rýpala, že neberiem tolko liekov - ako mi povedala až to nakoniec skončilo tak, že ma odmietla liečiť, preto ihned odídte, ak vám psychoš nevyhovuje, a vyberte si radsej iného hoci aj v inom meste, vaše zdravie za to stojí, život je len jeden a je krátky. Ja som od začiatku si zmenšil dávkovanie o polovicu a v závese s Alventov som hned znižoval aj Rivotril, výsledkom je to, že po 2,5 mesiach som čistý. AD samozrejme budem brať, beriem ich len 2,5 mesiaca, potrebujem to ešte kvôli serotonínu a je to zadara. Inak fungujem normálne chodím busom, pešo, dám si aj víno, pivo. Cvičím jogu, 5 tibeťanov, čikung, taiči takže i šport. Nemusím kupovať drahý Triptofan. Rešpektujte doktorov, ale nedajte sa ovládať a manipulovať.

Spu

Mam frontin 0,25mg. Je to uuplne v pohode, dam si tabletku par krat do roka, som ukludneny, mam lepsiu naladu a ked mi ucinok pominie, mapatie, resp dovod preco som si ho dal opadne. Uplne v pohode, mozem odporucit. Mal som tak isto lexaurin, resp neurol, z tych som mal pocit ako po kališku paleneho, takze tiez celkom pozitivum ;)

karolinka111

Frontin je v pohode, ak nemate prave naozaj chorobnu panicku poruchu, uzkostnu alebo cokolvek co by mal uz riesit psychiater, tak na bezne uzkostne, depresivne a nervozne stavy ake maju obcas vsetci ludia, pred nejakou skuskou, v nejakom zlozitom obdobi zivota alebo proste potrebujete pokoj v dusi od vsetkeho, tak pol tabletky 0,25 frontinu nikdy nikomu este neublizilo ani nesposobilo zavislost, je to v pohode a skutocne bez vedlajsich ucinkov do pol hodinky vsetky stresy opadnu...nemusi sa ho nikto bat ak je to obcas a len v takej miere ako pisem. Dokonca aj let lietadlom prezijem uplne v pohode s polkou frontinu, co sa letu bojim ako cert svatenej vody:)

henika

ja tiež beriem frontin už dlhé roky no nie pravidelne,iba sem tam ked mám skúšky,prednášky,stretnutia,alebo cítim úzkost a veľmi dobre my pomáha.U mňa vôbec nie je návyková