Moju prazdnotu dokazu vyplnit iba deti.Je to chore,vsak?

Príspevok v téme: Moju prazdnotu dokazu vyplnit iba deti.Je to chore,vsak?
iren

Ahojte,zacinam si uvedomovat,ze mam pravdepodobne psychicky problem.Mam 22 rokov a na ceste uz tretie babo a to som uz dvakrat potratila.Nic mi nedokaze urobit radost okrem deti.Jedine pre co zijem su moje deti.Keby nebolo ich,tak uz tu nie som.Raz som sa uz pokusila o samovrazdu,hned po tom ako som potratila,nevedela som uniest tu tarchu.Potom som sa z toho akosi dostala,lenze nasledkom toho vsetkeho som sa rozisla s priatelom.Lenze aj ked sme sa rozisli,tak sme odvtedy boli este parkrat spolu a ja som znovu tehotna.Priatelovi som o tom nepovedala,lebo kedze sme rozideny, nechcem aby to vedel.Uz teraz mame dve deti a berie to dost tazko,ze sa s nimi nestretava,teda aspon nie caset,niekedy mu ich nosim na vikend a tak.Nie je problem tajit ze som tehotna,byvame v inych mestach,ja som sa hned po rozchode odstahovala.Teraz som uz v siestom mesiaci a bojim sa,ze mi priatel pride na to,ze som tehotna,urcite ked mu najblizsie ponesiem deti si to vsimne.Brusko mi uz zacalo rast.a taktiez sa bojim toho co bude potom? Neviem si predstavit,ze toto je moje posledne babo.Asi mam psychicky problem,ze?Vela ludi si o mne mysli,ze nemam zdravy rozum,ale jedine co ma drzi pri zivote su moje deti.

kaja..

odpoved na otazku v nazve tvojej temy je podla mna ANO. Deti su podla mna tym najmilsim, nakrajsim a najvacsim pokladom, co mozeme tomuto svetu nechat. Mam takisto 22 rokov, ale zeby som chcela mat v tomto veku tri deti? Nepovazujem to za spravne. Mas dokoncenu skolu? Pracovala si niekedy? Z coho zijes ty a z coho zivis svoje deti? Ja chcem svojmu dietatu poskytnut maximalne pohodlie, dat mu vsetko na svete, aby bolo stastne a ked by som videla, ze ono je stastne, bola by som stastna aj ja. Viem, ze niektori ludia, sa spoliehaju nato, ze ved nejako bolo, nejako bude, no ja nie som ten typ...ale je to len moj nazor.
V prvom rade by si mala svojmu expriatelovi povedat o dietati, predsa len je jeho otec a ma nato pravo a v druhom rade popremyslat o svojej buducnosti a o buducnosti deti, ktore uz mas alebo budes mat.