AKNENORMÍN prosím píšte

Príspevok v téme: AKNENORMÍN prosím píšte
romana

Kožná lekárka mi chce predpísať Aknenormín. Bojím sa vedľajších účinkov, ale hlavne vypadávniu vlasov. Napíšte prosím svoje skúsenosti. Je to moja posledná nádej, lebo na acne sa liečim už vyše 10 rokov. Navrhovala p. liečbu t.j. týždeň užívania a 3 týždne pauza, vzhľadom na môj stav, ktorý nie je až taký zlý.

leli12

snehulka nebolia ta zo jeanine nohy? teda aspon nazacuatku? ja som ju zacala brat kvoli akne, sobre zaberala, ale tie nohy nic moc, musela som ju dat von, bola som na cievnom vysetreni a vsetko je ok, uvazujem o opatovnom nasadeni

snehulka

Ako som písala, som veľmi spokojná, mala som ťažké akné, to už ani nebolo o vizáži, proste všetci na mňa čumeli, keď som niekam mala ísť, aj to dosť bolelo, celá tvár. Ja som to ani nemala dlho, nejaké 4 mesiace, ale veľmi ťažké akné to bolo, tak mi nasadili liek, aby som sa vyhla zjazvenej tvári. U mňa nastalo zlepšenie ihneď, ako som to začala brať. Potom sa mi už vyrážky ani nevyhadzovali. Ja to rozhodne neľutujem, teraz mám úplne krásnu pleť a je to už 5 rokov od dobratia, určite lepšie, ako byť so konca života so zjazvenou tvárou.

ku@bo

aa nepamatas sa ze kedy sa ti to zacalo zlepsovat? ja viem ja vyberem celu davku... aa bola si spokojna s tymto liekom?

snehulka

To nemozete brat kolko chcete, musite dobrat celu davku, co je na vyliecenie, inak by to bolo zbytocne. Aj aj ja som brala 5 mesiacov bez prestavky.

ku@bo

ok som zvedavy ...uff ale brat to pol roka:) ale vydrzim... ja to berem len 5 den... aaa to ty mozes brat len mesiac?? bo som cital ze to by sa nemalo..

romana

kubo
vyskúšaj ten krém. Môže to byť dôsledok liečby. Aj mne sa šúpila trochu tvár.
Zlepšovanie nastalo asi po 2-3 týždňoch. Nepamätám sa už presne. Ale zo začiatku užívania by som povedala, že sa mi to zhoršilo trochu. Je to napísané aj v príbalovom letáku a upozornila ma na to aj kožná, že sa to môže na čas zhoršiť.