FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Lastovicnik a bradavice

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Lastovicnik a bradavice" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    brrr19.08.08 22:04??.??.222.234

Mam vela mensich bradavic na tvari, vyskusala som uz aj vypalovanie dusikom, no tie potvory su tam stale. Chcem vyskusat mlieko lastovicnika, no neviem, ci JE TO VHODNE AJ NA TVAR? Nezostavaju po nom jazvy? A ako dlho to priblizne trva, kym tie bradavice zmiznu? Ako casto treba bradavice potierat? Poradte, prosim, hlavne ti ktory uz mate s lastovicnikom skusenosti. Dakujem

• beautician03.06.14 14:48??.??.124.92

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

baby najlepsie je ich odstranit elektrokauterom bezbolestne rychlo bez jaziev.a mate pokoj,za 5 min.prec.pozrite dermarevoltu

• mamskusenost03.06.14 14:10??.??.19.136

za 2-3 dni boli prec do tyzdna uuplne, mala som ich na takych miestach ze tazko povedat ale myslim ze bez jazvy mala som jednu na ruke (na hanke) a dve na kolene ked som mala asi 10rokov niekolko mesiacov ma trapili a nakoniec mi pomohol lastovicnik ..nikdy viac sa nezopakovali

• JSBDADF17.04.14 21:16??.??.104.38

Táto bylinka je zázrak aspoň pre mňa. Spravila sa mi na tvári bradavica a bola som v panike čo s ňou ako ju odstrániť bola som rozhodnutá že pôjdem na zmrazenie dusíkom. Ale najskôr som chcela vyskúšať všetky alternatívy. Skúšala som citrónovú šťavu aj cesnak nič však nepomáhalo. Nakoniec som si zohnala lastovičníkovú tinktúru a bradavicu som si ňou potrela už po 1. použití sa dostavili výsledky! a po 3 dnoch po bradavici ani stopa! Na túto bylinku nedám dopustiť. A je skvelá aj na akné ;)

• Tomáš T.10.03.14 14:44??.??.77.134

sk.wikipedia.org

Aj napriek tomu, že je šťava nebezpečná pre oči a vyvoláva silné pálenie, niektorí liečitelia v minulosti aplikovali malé množstvo do očného kútika pri liečbe niektorých zákalov.

www.zdraviezbozejlekarne.sk

• hanka902.02.14 23:07??.??.111.6

bradavicu by som skusala odstranit lastovicnikom tak, ze namacam koniec sparatka do lastovicnikov stavy

resp. tinktury

a tymto koncom by som opakovane "pichala" len do miesta bradavice

P.s- stava sa za ziadnych okolnosti nesmie dostat do oka !

• hanka902.02.14 23:03??.??.111.6

Citam v jednotlivych prispevkoch zopar blbosti ohladne lastovicnika a jeho aplikacie

ktore mozu zakladatelke temy, ci inu osobu vazne poskodit na zdravi

lastovicnik je lastovicnik a kto s nim nevie robit a nepozna jeho zlozenie

a zle ci nespravne ho aplikuje

moze si vazne poskodit zdravie (pri vnutornom uzivani tinktury D-O (riedi sa az na D-4 ) resp. pri predavkovani najmä pecen, pri vonkajsom pouziti a nespravnej aplikacii moze natrvalo poskodit oko (cerstva stava) aj tinktura

takze o p a t r n e

P.s- pisem to preto, lebo ja som si ho jeden cas poskodila s lastovicnikom a trvalo mi dlho, kym so to ako-tak napravila

lastovicnik je sice podla mna univerzalna bylina, ale len pre tych, kto vie s nim robit, resp. kto vie, ako, akym sposobom a v akych davkach ho uzivat,aplikovat

• njustrit02.02.14 21:23??.??.220.67

Nanasanie lastovicnika na bradavice na chodidle...najlepsie cerstve...odtrhnut a hned na mieste zltou stavou potriet bradavice-nechat zaschnut dat ciste ponozky -obut a ist domov..opakovat kazdy den...dobre ucinky

• [zruseny23]04.08.13 19:21??.??.2.156

Musíš si trošku tú bradavicu obrúsiť niečím drsným a nanášať si to viackrát za deň.

• [zruseny23]04.08.13 19:20??.??.2.156

Veď to rastie všade :)))

www.google.sk

• DadikaW1804.08.13 19:19??.??.38.213

Akym sposobom ste si nanasali lastovicnik ??

mam tinkturu a len si to pokvapkam mate niekto daku inu radu ??

mam to na chodidle ...

dakujem za vsetky rady

• judi101.06.13 13:31??.??.19.107

Mojej dcere pomohli svedske kvapky. Bolo to fantasticke, ta bradavica bola obrovska a taka rozkvitnuta a tymi kvapkami sa zacala normalne zatvarat ako krater a potom zmizla. NAtierali sme to denne aj dvaktar cca 2-3 tzydne. Doporucujem.

• maminka5216.05.13 16:17??.??.135.106

Co s bardavicami co nie su tvrde,co nane pomaha mam ich uz snad vsade a hlavne na krku.poradte,dakujem

• hahaha16.05.13 16:13??.??.82.154
  • feeg01.05.13 20:18??.??.199.2

no ja som si ako 13 rocna doniesla bradavice z dovolenky, kde som ich nachytala netusim. mala som ich na cele a na spankoch. boli ploche minimalne vystupene, ale otrasne. pripominali skor jazvicky. kozni lekari nepomohli az kym sa mama nedocitala v nejakej knihe o bilinkach ze lastovicnik pomaha prave na kozne problemy. takze na tvar v poho odporucam, mam 26 ziadne jazvy a ten lastovicnik bol moja zachrana. dufam ze mi pomoze aj na kurie oko co som si nasla na chodidle. neviem ako je to s ocami ako ostatni hovoria, lebo ak dobre viem ak sa dostane do oci da sa aj oslepnut. takze radsej bacha na to a overte si to.

• Kominar255224.09.12 21:44??.??.252.222

Moze mi prosim vas niekto povedat aky je rozdiel medzi bradavicou a sosovickou,Alebo je to to iste?Mam na tele,ale aj vo vlasoch sosovice ci bradavice a rad by som vyskusal Lastovicnik.

Dakujem :/

• Leaantibrad.16.09.12 22:20??.??.126.93

Po úspešnom boji s bradavicami sa musím podeliť o spôsob, ako sa mi to podarilo. Prečítala som si milión diskusií s rôznymi radami a vyskúšala som ich skombinovať. Nič mi dlhé roky jednotlivo nepomáhalo, až kombinácia.

Kúpila som si Wartner pero na bradavice a postupovala podľa návodu (t.j. potierať 4 dni a 4 dni čakať na schádzanie vrstvy bradavice a takto opakovať) počas obdobia schádzania som si na noc lepila tenký plátok rastliny aloe vera, prst mi síce jemne zmodrofialovel, ale účel to splnilo, počas dňa, resp. ráno som si to už rozbité miesto čistila šťavou z citróna. Keď sa mi po pár dňoch (!!!) vyrobil na mieste bradavice kráter videla som korienky bradavice. Jedna z rád na nete bola korienky pinzetou vytrhnúť. Urobila som to, je to hrozne bolestivé s každým koreňom mi celá ruka na pár minút neskutočne stŕpla bolesťou, ale koreňov som sa zbavila. Túto ranu som si striekala Neocide sprejom, raz sa mi koreň objavil späť, a po jeho vytrhnutí (objavil sa počas hojenia rany, asi som si ho predtým nevšimla,alebo ho len zlomila) sa rana krásne hojila, čo som úplne urýchlila kalciovou masťou, a neostala ani jazva. Počas celého procesu som brala zvýšenú dávku tabletiek z hlivy ustricovej. Po zničení hlavnej bradavice mi zmizli všetky ostatné bez nijakého zásahu. A počas prvých dní používania Wartner pera som si po zaschnutí tej zmesy prelepovala bradavicu izolačnou lepiacou páskou.

Takže kombinácia niekoľkých rád zafungovala. So všetkým som začala, po splne, ako radia bosorky :)

• sheria11.08.12 22:47??.??.166.78

co sa tyka bradavic a lastovicnika ono to naozaj funguje, mala som bradavicu na ocnom viecku madzi mihalnicami, to som este o lastovicniku nevedela, prekazala mi dala som ju na ocnom odstranit. O rok neskor sa mi spravila bradavicka pod obocim, neverili by ste po dvoch potretiach stavov z lastovicnika zacala miznut a este aj ina ktoru som nepotierala

• vladuša06.05.12 11:18??.??.241.188

mala som plné ruky bradavíc,starích 4 ročných bradavíc,obrovské bradavice,nič mi nepomáhalo/vypalovanie,vodičky,atď /proste všetko som vyskúšala čo sa len dá.Počula som o Lastovičníku a išla som do lekárne a kúpila som vodičku s obsahom lastovičníka

Kolodium forte a potierala som si to a dnes nemám na ruke ani jednu bradavicu a jednu som mala aj na nohe aj tá mi zišla.Ale moja dcéra má bradavice na rukách a jej táto vodička nepomáha...

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch