spravila som blbost...

Príspevok v téme: spravila som blbost...
slnecnica24

stretla som sa s byvalym pricom mam priatela.. s tym byvalym sme boli spolu rok a presiel rok odkedy sme sa rozisli a nedavno ma zavolal von.. najprv som nechcela ale potom som sla.. nic sa nestalo.. stretli sme sa iba ako kamarati, boli sme von ani nie hodinu ale hned v ten den som o tom povedala mojmu priatelovi a viem ze ho to stale trapi a mna stve ze som spravila taku blbost... myslite si ze ho to preboli?? aj som ho ubezpecovala ze k byvalemu sa nevratim(strasne sa zmenil, hraje nenormalneho frajera, jednoducho stal sa z neho typ cloveka, ktorych ja nemusim velmi..) stale na to myslim ako som mu ublizila a priznal sa mi ze aj on na to stale mysli a boji sa ze sa vratim k byvalemu.. prosim napiste co si o tom myslite...

chalan

no mne by to teda tiez vadilo... a myslim si, ze kazdemu kto uprimne lubi svojho partnera, lebo moze mat obavi a trochu aj ziarlit. je to prirodzene!ale ked si o tom pohovorite tak by to malo byt ok, ak sa nic viac nestalo...

karlaa

podla mna si neurobia nic zle, isla si tam koli zvedavosti!nic ine v tom nebolo,ak je to typ ktorych nemusis-vysvetli to aj priatelovi a ked to nepochopi-hop s nim prec

madman

a co je na tom strasne? my sa bezne stretavame so svojimi byvalymi, ak si s nimi mame co povedat a nevadi to ani mne, ani drahemu ...

lilinka

Spat to uz nevratis, ale ber to ako ponaucenie do buducnosti, ze niektore veci sa proste sucasnym partnerom nehovoria. Nabuduce viac rozmyslaj o tom, ako by si sa v podobnej situacii citila ty. Teraz uz to nechaj tak.

mia5

tak sorry ale raz ste si visli no a??? mnohe zo svojimi byvalymi spavaju aj ked maju priatela jedno stretko neznamena neveru

slnecnica24

odpoved na otazku preco je jednoducha... preto lebo byvaly ma volal viac krat von a ja som nesla az teraz a to s vedomim ze uz mi da pokoj chapes... ja viem ze keby on siel s byvalou von tiez by ma to stvalo... takze ho uplne chapem.. joj preco som taka sprosta

Chester

No ja ho uplne chapem. Keby som to zazil aj ja,tiez by som na to stale myslel,prečo s nim bola von,preco to musela,aj ked sa nic nestalo.Bol by som dost zniceny psychicky...neviem co by mi pomohlo.