BIELA HMOTA.. CO TO JE ??? prosiim...

emty

jajvy ste ale tupci vsetci a vsetky pretoze ja ked mam s mojou priatelkou sex ties snej tecie vela a aj take huste biele same vzdychy vybuchy a tecie to snej a je to v pohode tkaze ma pravdu boze

dagorland

Asi budes hermafrodit a takto sa snazis oplodnit sama seba... Uz sa tesim ako sa budes zalovat na sude o vyzivne pre maleho Hermika co z teba vyleze. To bude len stret zaujmov huhaha

marisssa

petra-machulka006-- to bola prva vec, co ma napadla po precitani tej blbosti, tak reku, co by som to sem nenapisala:-)))

petra-machulka006

vieš čo anetka, marisssa síce možno dalal trápnu odpoveď , ale na takéto trápne a zbytočné otázky, len trápne odpovede...

petra-machulka006

začínam sa báť, že si tu niekto zase robí prdel...tá téma pred tým...že mám 13, nebaví ma masturbovať rukou...aj to si bola ty, že?

ja nechápem, čo vám to spôsobuje...akú rozkoš, keď sem dáte tému ktorá je totálna kravina...čo tým sleduješ konkrétne ty?

(btw, to mi ešte vysvetli, že si myslíš že čo sme tu...totálni dementi? keď máš 12, asi ťažko môžeš vedieť ako vyzerajú spermie...tak si daj dokopy dva a dva a potom sem píš chujoviny, začína ma to tu vytáčať)