PIERCE...PLS HEPL OD DAKOHO SKUSENEHO

Príspevok v téme: PIERCE...PLS HEPL OD DAKOHO SKUSENEHO
ice princess

ludia prosim poradte.mama pojde teraz na mesiac do anglicka a brat mi slubil ze mi da spravit kolko len budem cet piercov a tetovani,len nech mu dam pokoj.chcela by som tetovanie na rameno a pierc do jazyka,dva do spodnej pery,do obocia,do ucha a do pupku.lenze ja mam este len 15,a tak sa cem opytat ze ci este budem moc rast,a ked hej,tak ci to nesposobi nejake problemi...dik

T_Janulienka

skus si dat najprv len jeden pierce nevieas ako bude na to tvoje telo reagovat..niektorym ludom hnisa prepichnutie aj z tych najbeznpecnejsich materialov takze radsej to zvaz

ikka

Ahoj moja pockaj este s tym vsetkym a najprv by si si aj tak mala dat zistit ci nemas alergiu na kovy lebo to potom mozes mat riadny problem. A rozmyslala si uz nat tym ako to vobec mamine vysvetlis? Ja si myslim ze zatajovat to neni dobre. keby si sa s nou normalne o tom pobavila isto by nebol problem ani nasi nerobili. a uz mam 2

giuska

ahoj ...no tak ja ti len cem poradit ....mala som 15ked som si dala piercing do pupku narozdiel od teba tam ale som nou boli rodicia ....problemy som s nim mala a uz som aj zvazovaa ci si ho nedam von lebo su stym aj starosti .... uz je to sice v poho ale dalo to zabrat ... o tom pocte piercingou co si chces dat tak pomlcim ....len menej je niekedy viac sposobit by ti to nemalo nic pokial to robi niekdo kto ma na to papiere ...tetovanie by som si nedala takto skoro lebo sama viem ze ma vela veci dost skoro omrzi tak mozno neskor ...a ked ma raz omrzi pupok tam mi mala jazvicka vadit nebude :)

madman

no bejby, v 15ich si nedavaj kerku. ja viem, mozno sa citis vyspelo, ale bud si ista, ze v 15 este nemas uplne vsetku usporiadane v hlavicke - a to nie v zlom, to je cista biologia a mozno uz o mesiac budes tu kerku velmi lutovat.dalsia vec je ta, ze do 18 musis mat suhlas rodica. jasne ze, nik to nekontroluje, ale ak by sa tvoja mama nasrala, mohla by sa kludne sudit so salonom, ze ta potetoval bez jej suhlasu.
a pierci neovplyvnia nic, akurat ti mozu ostat jazvy. ja som s nimi zacala v 16ke, doteraz som ich mala 13, ale iba po tele, nic na tvari (stale ich je 7) a v tvari zatial nemam nic a to uz mam 19. ale za nejaky mesiac to pride. este jedna vec, urcite si nemozes dat tolko piercov v priebehu mesiaca. kazde sa hoji rozne dlho, ale telo na to vynaklada obrovsku energiu, takze cim viac naraz, tym horsie hhojenie a vobec sa ani dohojit nemusi.
ale btw, mam pocit,ze by si mohla pockat s oboma, ked citym ten prispevok, mam dojem, ze nemas rozum este ani na jedno. toto by si mala mat zistene sama, alebo sa pytat na to kvalfikovanych, nie tu.
ci len trosku vzbudit pozornost, kolko piercingov to chces? neboj, su aj okovovanejsi...

joni_

no neprehanas to trochu?? tych piersingov chces naraz tolko? trochu to zvaz, aj to tetovanie - to su uz nenavratne veci, vyrasties, zmenis niektore nazory, najdes si niekoho a nemusi ti to uz potom vyhovovat...
a pri tvojom veku isto este budes rast