Pichanie srdca a bolesti srdca

Príspevok v téme: Pichanie srdca a bolesti srdca
janulinka

ahojte...mám problém, že ma často pichá okolo srdca aj na hrudi, občas sa mi ťažšie dýcha, bolí ma aj chrbtica..a taktiež mám pocity bolesti srdca, prosím vás..má s tým niekto skúsenosť??? lebo sa bojím, že je to srdce..aj keď lekári sa vyhovárajú na chrbticu..môže toto spôsobovať chrbtica, že ma pichá a bolí srdce??? mám aj diagnostikovaný prolaps mitrálnej chlopne, ďakujem za odpoveď

angel6713

ja mam srdce ako keby mi ho niekto drzal a raz za cas prudko stlačil ... aj ta chrbtica ma boli ... a plus dalise ale mne nie lava ale prava strana

MarL

Ahojte
Mám problém so silným búšením srdca. Väčšinou trasie celým mojím telom, poprípade posteľou. Často sa na to aj zobudím. Občas ma aj pichne pri srdci...máte niekto nejakú radu??...ďakujem

Touchpad

Ahojte, ja mám tiež podobný problém, už 3. deň ma pichá v kuse pri srdci ked robím neakú aktivitu alebo sa hýbem, no ked som v pokoji tak je to v poriadku. Neviete čo by to mohlo byť ?

pramko

RECEPT NA VÍNO NA SRDCE

Do 1 litra prírodného vína dáme 10 čerstvých petržlenových stoniek aj s listami, pridáme jednu alebo dve polievkové lyžice vínneho octu. Na slabom plameni všetko 10 minút povaríme (pozor, pení sa!). Potom pridáme 300 g pravého včelieho medu a ďalšie 4 minúty varíme na miernom ohni. Horúce víno na srdce scedíme a hneď plníme do fliaš, ktoré sme vypláchli troškou silného liehu. Dobre uzavrieme! Usadenina, ktorá sa vo fľašiach vytvára, neškodí a môže sa piť. K tomu receptu dodávam len to, že každý nech sa rozhodne, či bude medom sladiť, alebo nie.

Doktor Hertzka hovorí: „Nezáleží na tom, aké víno použiješ, či červené, alebo biele, no musí byť prírodné. Postup však musíš dodržať. Med sa pridáva až po prvom zovretí a musí sa tiež povariť. Z varenia si starosti nerob. Len si pokojne var to svoje petržlenovo - medové víno na srdce!" Doktor Hertzka ďalej rozvádza: „Ak raz pocítiš svoje srdce, uži jednu, dve, tri alebo viac polievkových lyžíc za deň a všetko pichanie na srdci (či už ovplyvnené zmenami počasia, alebo rozčúlením) akoby ti odvialo. Len nebuď malicherný alebo úzkostlivý, pretože si nemôžeš uškodiť. No nielen pri ľahkých začiatočných bolestiach srdca, ale aj pri skutočných slabostiach, áno, pri pravých bolestiach srdca ti bude veľkou pomocou toto petržlenovo-medové víno na srdce, možno ťa dokonca vylieči."

Tu je ten recept

pramko

Dobrý deň.Čítam že máte problém okolo pichania pri srdci.Mne pomáha víno na srdce a mám to odskúšané.Je to neškodné a môžu ho používať aj vodiči.V GOOGLE si vykľadajte VÍNO NA SRDCE je tam návod ako si ho uvariť.Pomáha skoro okamžite.

for life

Ahojte. Mám 15 rokov a dlhšie ma trápi pichanie a mierna bolest pri srdci. Príde to vždy nečakane tak to bolo zo začiatku teraz je to skoro vždy ked idem spat a ležím na bruchu, sem tam ma zaboli aj cez den. Bez akejkoľvek príčiny. Bojim sa či to nemôže byt niečo so srdiečkom hlavne ked mám len 15 rokov...chystám sa s tým lekárovi, ale kedže mám nadváhu čakám že lekár povie schudni a prestane to alebo máš nadváhu to preto. Dobre ja to chapem že to tým može byt ale pre mna to vysvetlenie nie je. Prosím vás o radu ak by sa dalo odpisať tak na mail pusinka1307@azet.sk prosim vás pekne
velmi pekne dakujem

fredka

Dobrý deň..chcela by som vás poprosiť o radu a o pomoc..už dlhšia ma trápia problémy so srdcom...častokrát a to už aj viac krát do dňa mávam strašné bolesti na srdci..či už som v pokoji, alebo niečo robím to je úplne jedno...bola som už na rôznych vyšetreniach ale nič mi nezistili...niekedy teda dosť často mi pri tom aj tŕpne ľavá ruka, niekedy aj celá ľavá strana..mám pocit že mám málo vzduchu..mám 20 rokov a naozaj nechápem čo sa somnou robí keď so srdcom nemám podľa lekárov nič...veľmi ma to trápi..nedávno som prešla malým úrazom a mám veľké stresy lebo ešte niesom za vodou..možno je to aj stresmy ale ja naozaj netuším...minule dokonca som si počula vlastný tlkot srdca bol až taký hlasitý...a ešte jedna vec....dokonca vždy po sexe s mojím partnerom mám ťažkosti so srdcom prosím poradte lebo to už nie je normálne

Dr. Hoas

VAzeny pacienti.
Som chory, sprosty, a uzasny tanecnik na
jednej nohe. Som prakticky lekar ktori lieci ludi tazskou diagnozou.
som rad ze sa stazujete ze mate pocit ako
by vas nieco tazilo na srdci. Tak tiez aj
mna pichne do srdca az uplne skuvinam
ako maznave decko. Som rad ze sa mi
ozivate. Pridte k lekarovi a on vam poradi co skôr. Tak zatial pa. S pozdravom Dr.Hoas

fenix1

kazde pichanie pri srdci treba vysetrit ako ochorenie srdca a nie bohorovne tvrdit,ze je to chrbtica.ischemiu a trombozu moze mat aj pubertiak