pilates, kalanetika

mymy

na vahe som schudla 3 Kg, mam vysku 165 a vahu 55.5, vraj norma, ale mne sa zda moc :), cm som zhodila 3 pas, 2 boky. Inac sa nemeriavam.
Mne pomaha chrumanie kyslych uhoriek (maju dokonca menej KJ ako mrkva).

hajzlica

no mozno to bude tym.a kolko si schudla.v cm myslim...a mozem sa spytat aku mas vysku a vahu? ja od zajtra prestavam jest vsetko mastne a sladkosti...dufam ze to vydrzim..a ked budem mat chut na jedlo tak si budem chrumkat mrkvicku:))

mymy

ja som mala svalovku, lebo som predtym pre seba nic nerobila, ty si uz mozno rozcvicena z kalanetiky, takze preto ju nemas. Ja som mala regulerne ppp, takze viem aky je to pocit stale mysliet na jedlo...

hajzlica

mymy a ked si zacala cvicit pilates mala si aj svalovku? lebo ja nemam..asi to zle cvicim..ale ked cvicim tak je to dost tazke ani nevladzem poriadne..

hajzlica

ja som cvicila tyzden kalanetiku ale dnes vcera som zacala s pilatesom..hej aj ja mam ten pocit ze aspon nieco robim pre seba aby som nejako vyzerala..ale tiez toho dost zjem a hlavne vela sladkosti..neviem sa toho vzdat stale myslim len na to co budem jest..no hroza

mymy

jaj a este: cvicim tak 2-3krat do tyzdna pilates, podla toho ako sa podari, 2krat do tyzdna sa potm este snazim bicyklovat, tiez ak sa podari :)

mymy

ja to cvicim asi mesiac a pol, ale prve vysledky boli asi po dvoch tyzdnoch - netriasol sa mi uz tam zadok :P so stravou mam velky problem (prejedam sa, takze s tym neviem poradit...obcas sa drzim a potom to prezeniem...a tak dookola. Ale cvicenie je velmi dobre - uz len ten pocit, ze nieco realne robis je skvely.