15 rocna dcera robi strptiz

Príspevok v téme: 15 rocna dcera robi strptiz
elena5555

Moja dcera ma 15 a uz som ju 2 krat pristihla ako sa vo svojej izbe vyzliekla pred zapnutou webkamerou kde ju sledoval nejaky chalan a par krat isla do skoly v iniskukni bez nohaviciek s preisvitny trickom s hlbokym vystrihom bez podprsenky uz som je vela krat nadavala aj sa s nou o tom rozpravala ale nic nezabera prosim o rady vopred dakujem

moulin

Na mám 20, a to čo toto dievča privádza ku kamere je vzrušenie z napätia, a ten výzor je čerečnička na torte pre take ako je ona, a poďalšie, pekne vymyslený príbeh, veď je to chore, a aj keby bola mama neviem ako arogantna, otec by sa skor čineskor prejavyl, NIE?

otras!

vsetko to maju z internetu.staci ak by ste si pozreli jeden nemenovany portal nieco ako internetova zoznamka ktora je mimochodom od 18 rokov.vsetkym matkam ktore maju deti od 13+ by som priala aby sa pozreli co za fotky si ich deticky davaju na net. samozrejme nehadzem vsetkch do jedneho vreca ale je mi zle ked vidim fotky 14,15,16 rocnych deti vyzlecenych alebo v spodnom pradle a ake komenty im davaju stari nadrzani chlapi. ibaze polka ich rovesnikov tam take fotky ma tak preco by si nedali aj oni take fotky.a to hovorim fakt o uplne amaterskych zaberoch doma na gauci,posteli atd.takze by ste mali davat aj pozor ake stranky vase deti navstevuju.teraz si to v tych sprostuckych hlavickach neuvedomuju co robia.ja som tiez mala 15 a nebolo to davno ale hento by ma nenapadlo teda robit

silvikl

to co je za dceru? 15 rocna,boze,....etraz su vsetky take.dajte si pozor,leboz nej bude daka ku.va,ak uz nie je,kedze neviete,co robi v skole....s tym treba daco robit...vsetko zatrhnut,ako uz napisala jajka....no,ja by som s nou vytocila,ty kokso..!!!

igua

a otec co na to? alebo ju vychovavate sama?
ja ked som mala 15 tak mi chodili len chlapci po rozume...ale v minisukni som nechodila, ani bez nohaviciek, maximalne nejaky vystrih trosku. hanbila by som sa za seba.
a tu webku by som jej zhabala. teraz s nou lomcuju hormony, ale v buducnosti to bude s velkou pravdepodobnostou lutovat, a nadavat si, aka bola hlupa, ked sa takto predvadzala ako lahka zenska..

jancecka

je pravda že môže byť výchova chyba rodičov ale nehádzala by som hneď elenku do koša s ostatnými rodičmi, ja so sestrou a bratom máme výbornú výchovu, nidky sme nevymýšlali v puberte ale čo stváral náš brat, je to strašné. Skúšali to po dobrotky, po zlotky ale nič, bral totiž marihuanu a chodil za školu. Potom si ocino zaplatil hodinu u detskéo psychologa a ten mu poradil. V žiadnom prípade nie zakazovaním ani prikazovaním. Tak by som elenke poradila ak, tak zajsť za nejakým psychologom a povedať kde je problém,myslím že on najlepšie poradí

ww

Cudne, osobne by som 15 rocnu dceru do skoly v minisukni nepustila, nehodi sa to a keby si nedala nohavicky, prikazala by som jej obliect si ich...To nemate ziadnu autoritu, ze vas nepocuva? Smutne. Par vychovnych by mozno pomohlo, ale vychovavat sa ma dieta este predtym, nez ma 10 rokov, potom je uz neskoro, uz sa len treba spoliehat, ze toho donho clovek vstepil dost...

silvikl

to co je za dceru? 15 rocna,boze,....etraz su vsetky take.dajte si pozor,leboz nej bude daka ku.va,ak uz nie je,kedze neviete,co robi v skole....s tym treba daco robit...vsetko zatrhnut,ako uz napisala jajka....no,ja by som s nou vytocila,ty kokso..!!!

jajka

vyhodit webcameru, zatrhnut internet, vyhodit nevhodne oblecenie
dat zaracha
pohrozit ze zabavis aj mobil a zatrhnes telku