Kozmetika NouriFusion..........PROSIM!!!!!!

jaaaa1

by ma zaujimalo,z akeho dovodu tu nadavas na moju osobu?urazala som ta ja konkretnymi nadavkami?ale to svedci o tom,na akej si urvoni,ked dodju argumenty,zacinaju nadavky..a co sa tyka nicku,tak je len jeden rozdiel a to je ten,ze teraz som sa uz zaregistrovala a posledna vec,ja ti do ust nic nevkladam vzhladom na to,ze tu sa da len pisat...a ty si myslis,ze ludia ziju v praveku,ked pises,ze mnohi neovladaju pouzivanie internetu?...si myslim,ze ked si to zvladla ty,tak ostatni to zvladli taktiez..ved vacsina veci je na internete,tak ja ani nepoznam cloveka,ktorý by mal problem spustit vyhladavac alebo by ho nepoznal...ale to sme dost odbocili od temy,tak ak chces nadavat na moju osobu,tak skus aspon inteligentne a nie tak prizemne

ivkaxxxx

a este mi prosim ta povedz, kde som napisala, ze objednavat z netu je nelegalne.co si dovolujes vkladat mne slova do mojich ust, co som nikdy nepovedala.

ivkaxxxx

nevies citat?nelegalne je predavat bez zmluvy.a prosim ta.mozes mat aj 10 nickov a pisat vsetko ty.je pekne, ze clovek vie, kde si to ma kupit.ale neviem co sa snazis.aj tak hodne klientov neovlada internet a nevie, ze ma moznost si to kupit lacnejsie.ty trdlo.asi sa nudis, ze mas cas vypisovat

jaaaa1

a este mi nede tak ti napisem,aby si sa zamyslela nabuduce,ked budes nieco pisat...na jednej strane tvrdis,ze objednavat z tej stranyk je nelegalne a potom pises,ze som podla teba prezident,ktorý tu stranku vlastni-to znamena,ze ako prezident mam liceniu a teda objednavat z tej stranky nie je nelegalne...takze tuto hlupost,ktora si protireci,si napisala ty...

jaaaa1

ha ha,ja a prezident HL?myslis,ze keby som bola prezident a mala tie miliony vo vrecku,tak by som si kupovala vyrobky z tej stranky???sa trosku uvedom a okrem toho ja neznasam dealerov,ale vyrobky pouzivam,lebo mi robia dobre a zaroven zdoraznujem,ze nie vsetkym robia take zazraky ako pri mne...ale nemam pocit,ze by som bola divna,len ty skus porozmyslat a prides na vela veci...a to,ze ty si mala produkty pred koncom spotreby je smola,mne sa to nestalo...a fakt si ma pobavila s tym prezidentom a este si skus vsimnut,ze nie som jedina,ktora tu stzranku doporucuje,tak to sme vsetky prezidentky??myslim,ze skor si divna ty...

ivkaxxxx

jaaaa1-ty si divna.v podobnej teme nadavas na distributorov-a tu zrazu pises, ze sit o kupujes.moja mila-tie stranky patria tebe-si praudepodobne prezident u herbalife a tady si vymyslas, len aby od teba kupovali tvoje 2500 bodove zbozi, ze?neboj sa.ja hovorim vsetkym distributorom co poznam, ze prezidenti predavaju na nete....mala som raz produkty z internetu a datum spotreby mal za 3 tyzdne koniec.a pritom tie vyrobky maju vydrzat mesiac.a bolelo ma brucho.co sa furt staras, ze niekto zarobi?potraviny su zadarmo?

jaaaa1

a okrem toho mas pocit,ze z tej stranky je to nelegalne?jedine,čo je na tom zlé,tak to,že dealeri HL prichádzajú o kopu peňazí...

jaaaa1

ivkaxxxx:
vobec nie je pravda,ze je to pio zaruke,odial to mas?ved ja od nich kupujem a nie je tam nic prerazene a to si vsetko poctivo kontrolujem,tak prosim ta uz tu prestan pisat hluposti...a ked uz o tom pises,tak kupovala si si to od nich,ze o tom pises,je to tvoja vlastna skusenost alebo len tvoj odhad?keby to bola taka blbost,tak uz davno by som mala vyhadzanu plet a nemam,tak asi to po zaruke nie je

ivkaxxxx

bohuzial ked si kupite cez net za polovicu a bez garance-nikto vam nevrati peniaze.ti co to predavaju tak lacno to vykupuju a prerazia datum spotreby-to je najjednoduchsie.tie veci su uz po zaruke.skutocne sa vam neoplati setrit takymto sposobom.ale ak chcete mozme sa dat viacere do kopy a urobit velky nakup s najvetsou moznou zlavou.a legalne