Kozmetika NouriFusion..........PROSIM!!!!!!

romana

Juvka, lulištek má pravdu. Maska preniká až do zamše. Tretej vrstvy kože a vyťahuje z nej zápal a všetky nečistoty, ktoré ani bežná kozmetička nevyčistí. Tá tí pleť vyčistí len po prvú vrstvu kože. Len neprestávaj používať.

lulištek

Juvka, kozmetiku mozes dalej pouzivat... Asi ti poradkyna nevysvetlila detoxikaciu.. Ono ta maska ti vytahuje bordely a necistoty z tej poslednej dermovrstvy a preto si sa vyhadzala.. aj ja ked som ju zacala pouzivat som sa vyhadzala ale proste viem ze to je detoxikacia ... plet sa vyhodi ale to len preto ze sa lieci od pociatku.ked budes kozmetiku pouzivat aj nadalej a pravidelne plet sa ti vycisti z hlbky a nedostatky na tvari zmiznu.

juvka

5689 ja som si ju objednala cez poradkynu a pouzivam ju presne tak ako mi ju aplikovala ona.mam cistiacu masku, toner, gel, krem a radiat sprej.a na plet mastnu.asi to fakt bolo ze som v lete mala plet krajsiu od slnko.pretoze teraz pri pravidelnom uziovani to vyzera hrozne.vzivote som take celo a plno ciernych bodiek nemala.a fakt neviem ci sa to zlepsi a pouzivat dalej alebo prestat.je mi luto ze som zato vyhodila potom zbytocne 4000sk

juliana

ja si cez internet neobjednavam,predsa mam od sestri, ale z okolia viem ze si to baby objednavaju z netu....a je to to iste...teraz si moja kamaratka objednala no neviem z akej stranky a zaplatila 1300sk za cely set krem, masku, tonikum, umyvaci gel....normalne plnohodnotne balenia,ona nevedela,ze to robi moja sestra a videla to u mna na policke...aj dalsia mamina znama to uz dlho pouziva a nosi si to z ciech,alebo objednava? to uz neviem....akoze to som nepochopila s tou respiracnou dobou samozrejme je vsetko v zaruke...myslim ze tie peniaze za to stoja....

5689

juliana, mozeš mi napísať akú máš záruku na kozmetiku, ktorú si si objednala cez internet? a akú ma respiračnú dobu?

5689

juvka,
aby ti niekto vedel popradit, napis aku máš pleť a aku kozmetiku si si kupila. Mlieko, toner, maska/aká/, denný krém, nočný krém, očný. a ako si tvár ošetruješ. a objednala si sa u svojej poradkyne na servis? ja chodím raz mesiac.

juvka

mne vyskusala najprv kozmetiku a tak som objednala.ale neviem preco strasne som sa vyhadzala.a za trolko peniaze kolko som za nu dala neviem ci ju dalej uzivat ci sa to vylepsi alebo co.mozno som mala plet lepsiu len kvoli slnku a vyhadzujem sa fakt z nej.poradkyna mi povedala ze mam lepsiu plet.no teraz pri stalom pouzivani ti vobec nemozem potvrdit.

romana

juliana
Síce si ju možno môžeš kúpiť cez net, ale nevieš vlastne čo si kúpiť? Ak ti to nesadne, máš vyhodené peniaze. Poradkyňa ti danú kozmetiku vyskúša a sama vidíš na pleti. Ja si myslím, že je to len plus pre ženy a veľa im to môže dať. Aspoň takej, čo sa o seba stará, alebo chce starať.

romana

nie každý je ochotný stať sa poradkyňou a ešte lepšie, robiť túto prácu. V tej práci sa musíš nájsť. Musí ťa to baviť a tiež, čo to o tom vedieť. Nie je to len také jednoduché. Dá sa to síce naučiť, ale nie je každý na to a nie každej poradkyni ide o spokojnosť svojej klientky. Čo sa týka kozmetiky, nikto ti ju na silu nedáva. Ide len o doporučenie. Nemusíš kupovať ak nechceš. Skôr si cením tie rady ako pristupovať k pleti a ako sa o ňu starať. Skúsila som to a je to fakt vidieť, hoci kozmetiku nepoužívam. Sú to akoby také triky, ktoré veľa žien nevie. Treba sa na to pozrieť aj z inej stránky. Poradensto- Predaj.

juliana

5689 Ja netvrdim ze kozmetika nieje dobra,ale predrazena a nepacilo sa mi to ze snazila si sa tuna vyhovorit babam aby si ju neobjednavali cez net ked dobre sama vies ze je to to iste....ja ju mam doma za doslova par korun a co sa tyka mojej sestry tak jej je to jedno ona ma inu pracu a tiez kozmetiku predava ovela ovela lacnejsie ako poradkyne takze ma ten isty nazor....a odkaz pre romanu vacsinou teda aspom u nas poradkyne z tejto kozmetiky nevedia skoro nic,lebo je to trocha o inom...ale nebudem to tu rozoberat niekto mozno vie, niekto nie ale poradkinou moze byt kazda, lebo tam ide len o 5tisic co zaplatite za zmluvu....