SEX A HYGIENA

Príspevok v téme: SEX A HYGIENA
prieskum

Dodržiavate pred sexom hygienu, alebo vám neprekáža milovať sa bez toho, aby ste sa pred tým osprchovali?

Myslíte si, že je prehnané, keď pred milovaním vyžadujem, aby sa partner osprchoval vždy, keď je to možné - teda raz za deň určite. Ak sa milujeme napr. 2krát za deň, tak mi nejako neprekáža, že sa pred každým stykom nesprchuje, ale vadí mi, keď sa napr. osprchuje v utorok a potom až štvrtok a medzitým v stredu večer chce mať sex. Ako ste na tom vy????

Lusytta

moj manzel je z rodu myvalov, aj ked neviem, kde k tomu prisiel, lebo jeho rodicia su smradosi riadni :o))) umyva sa podla potreby aj viackrat denne a vzdy mi pekne vonia..to ja sa skor citim, ked pridem z prace a minule som si omylom kupila len deodorant a nie antiperspirant a zda sa, ze to nestaci :o( tak sa umyvam aj v praci ked sa da...

jankaa258

ja mam tiez ten isty problem s partnerom. nebyvame spolu ale viem ze sa nepsrchuje kazdy den. a ked sa ide osprchovat tak je v tej sprche 5minut. necchem si ani predstavit co za tych neuveritelnych dlhych 5 minut stiha... niekedy ked sa nadtym zamyslim az s nim nechcem mat sex.. ked mu normalne poviem ze ja som v sprche minimalne 20 minut aby som sa dvokladne osprchovala a umyla tak mi nato povie ze on vie setrit vodou.. nerozumiem tomu. ci muzom to nevadi alebo co...

marcela78

no cumim ze este v dnesnej dobe existuje clovek ktory nedodrziava podla mna uplne bezne a normalne hyg. navyky a to si ani zuby neumyva na druhy den? ...pokial ti to vadi, ruky prec dobehne ta to

xyz

prieskum,tvoj frajer je humusak a ked nevies,co s nim urobit,tak ked bude chcet sex,tak ho najskor posli do sprchy,lebo inac nic nebude alebo sa tiez neosprchuj,nech vie,ze co je to za puch

vejicka

Haha, moja byvala spoluziacka zase hovorila, ze pravidelne umyvanie sa skodi pokozke:) Hrozne. Ze to skodi imunite? Len aby priatel z tej smegmy nedostal tetanus:)) Alebo tiez zeny, co sa neumyju pocas periody...Ja vtedy aj niekolkokrat denne, co sa takmer hnusim sama seba v tom sediet...Pre chlapa je to omnoho jednoduchsie, pred stykom sa kludne moze umyt v umyvadle... Inak, ja som tiez este nepocula o tom, zeby sa tolko ludi neumyvalo denne...Tiez som myslela, ze je to samozrejmost. Ja som na vonavych muzov zvyknuta - ocko po kazdom pouziti toalety sa umyva a manzelovi mozem strcit hlavu pod pazuchu a je vonavy...

moniqa87

no ked uz sa aj cely neumyje, ale aspon ho nejak donut si intimne partie viackrat denne umyt... to je myslim samozrejme

zlatino

no pripajam sa k tomu ze osprchovat sa aspon 1x za den je a malo by byt pravidlo hoci...ale ako uz bolo spomenute hlavne pred sexom treba dodrziavat hygienu.Unas to funguje tak ze ani nemusim hovorit je to automatika no a treba mu asi vysvetlit ze skodi nie len sebe(smrdi)

kamilka

sprchovať pred sexom aj po sexe,u nás to platí,a možno aj práve preto som nikdy nemala žiadne výtoky,zápaly či mykózy

xxmataxx

s tou imunitou je to blbost...:-)..ale baby vazne...radsej budem mat oslabenu imunitu, ako smrdiet v postely...:-)
teda neviem, ale osprchovat sa pocas menstruacie jediny krat....fuf, to chce odvahu...:-) ale nemusis sa bat, ze niekoho prekvapis...kazdy ta totiz zaciti uz z dialky...:-) fffffffuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj

lienocka555

ja si myslim, ze by sa rozhodne mal umyvat kazdy den. Keby ti to nevadilo, bolo by to relativne v poriadku, ale kedze ti to vadi a este sa koli tomu aj hadate v poriadku to neni, Nie je nic horsie ako si k niekomu s odporom lihat do postele a "tesit" sa s hrozou na oralny sex. Fuj. rozhodne chalan asi nema hanbu, ked aj po tvojom uupozorneni sa nesprchuje kazdy den.