Mlady vzhlad..stastie alebo problem?

Príspevok v téme: Mlady vzhlad..stastie alebo problem?
tomo262

zdravim, pomaly mi taha na 24 rokov ale v tvari vyzeram na 17 rokov...zo zaciatku som si to nevsimal ale v poslednej dobe ma to uz zacina stvat...napr. clovek sa musi neustale legitimovat ako nejaky maly sopliak, ale to sa da prezit...hlavne mi ide o ten vzhlad a respekt medzi ludmi...ma niekto podobny problem a nejako ho riesi?

petka1234

..ale ved to je supeeer..ja mam 23 a vyzeram na 17..... a vobec mi to neprekaza, lebo ked budem starsia, tak budem stale vyzerat mlado...teda ak sa to neotoci alebo tak...ahah...ale minule sa nasi rozpravali s jednym znamym...a ja ze to bol aky muz ten 35 rocny...a ze on mal 50 rokov, vzdy vyzeral mlado..ja si myslim, ze je to velka vyhoda..hlavne do buducna :)a to ze mam preukazovat kolko mam rokov??? to by ma vobec nevytacalo...aj tak navzdy nebudes vyzerat pod 18..

Me

mno, ludia, mat vase problemy...ja mam 15 a strasne vytrcm tym ako vyzeram...starsie...hlavne sa musim casto holit..proste to strnisko...

beri

ahoj. ja mam 29 a som ucitelkou na strednej skole. raz sa mi stalo, ze som mala volnu hodinu a isla som po chodbe skoly a zastavil ma skolnik a vynadal mi, ze preco nie som v triede. tipuju mi 18-20 rokov. obcas mi to robi problemy, ale nic si z toho nerobim. skor sa pousmejem.

LilaAbner

ja mam take iste problemy. mam 24 a tipuju mi 16, max. 17 rokov. bezne sa stretavam s tym,ze musim ukazovat obciansky.a ked som sa bola hlasit na brigadu,hned ma upozornili, ze: "viete,ze tu sa moze robit az od 16 rokov." ale asi to mame v rodine.moj otec aj mama vyzerajú o 10 rokov mladsie.a sesternica na diskoteke v den jej 29.narodenin musela ukazat obciansky,ci ma 18 rokov.

katka...

Ja mam 26 a asi tak do 24 odo mna este pytali obciansky v bare. Bola som rada :). Lepsie vyzerat mladsie ako starsie, si myslim.

lolitka22222

ja mam 22 a mne tipuju tak 16-17....nestazujem sa ma to aj svoje vyhody....je lepsie vyzerat mladsie ako starsie:-DDDD

mifor

Ja mám ten istý problém. Aj vďaka môjmu nízkemu vzrastu vyzerám oveľa mladšie. Ale je to rozhodne lepšie, než vyzerať staršie.

usiko

jasne ze je to super,

ja mam 32 a hadaju mi povacsine okolo 25, comu som neskonale rada.....co tam potom, ze ma niekedy mozno niekde neberu vazne, lebo nevypadam ako stara rachetla, ale ten pocit, ze niektore zeny ide rozpucit, ten stoji za to......

..nie, nie, nie som hnusna, len to beriem s humorom, aj pozitiva aj negativa....

beyourself

Ja mám tiež ten istý \\\"problém\\\", väčšinou som tomu rada, no niekedy mi to lezie na nervy. Mám 22 rokov a kaď mi povedia, že vyzerám na 18, to ma ešte poteší, ale keď začnú hovoriť také extrémy ako 14 alebo raz dokonca \\\"10-ročné decko s veľkými prsiami\\\", tak to je už fakt gól. Ono by to bolo ešte všetko ok, keby mi len povedali, že vyzerám mlado, ale nič by nenamietali, keby som im povedala svoj pravý vek, ale niektorí ľudia mi dokonca ani neveria, že mám 22. A to ma už vytáča. Však aký mám dôvod klamať im? Žiadny...

sabina

ako vám je dobre ja mám 20, ale aj na 20 vyzerám no možno už aj na tých 21.keby som aj ja vyzerala o 4 roky mladšie:-(