Mam este schudut?

lucia3133

leila ... a v akej agentúre si, ak sa môžem spýtať? tiež by som chcela fotiť katalógy :-) ďakujem za odpoveď

leila

Vzdy to bolo odcitanie 110 od vysky, no anorekticky maju asi ine parametre, to chapem. Mam 22r, meriam 170 a vazim 58 - co je tych minus 110. Mam super postavu, miery 93-62-92cm a ked som mala 52 kil vsetci vraveli, ze som strasne chuda. a mali pravdu. fotim do katalogov a v agenture povedali, ze si mam udrziavat postavu, no chudnut v ZIADNOM pripade! takze neviem co tu riesite. bud ste spokojni s postavou alebo nie, ale s kilami to nesuvisi. Mozes mat aj 45 kil, no ked mas nanic postavu tak ti nepomozu. je vyhra mat stihle a pevne telo a nie chude a ochabnute... nevyzera to ani zdravo...

pusate

aj ja si myslím že je to somarina s tým,že sa má od výšky odrátať 120,lebo ja mám 152cm a 37kg a vravia mi že som kostra a anorektička,že mám pribrať a pri tom podla teba mám ešte 5 kg zhodiť, tak to aby som vážila 32kg????

tucibomba?

no maja kamoska ma 173cm a 50kil a je modelka a vyzera super a mam kamosku ktora ma 170cm a 53kil a vyzera velmi chudo jak kostra to kazdy clovek inak vyzera a inak sa na nom rozkladaju kila

ssia

tak ja mam tiez tolko kg ako ty, a chcela by som tiez mat 47-48. ibaze ja som o 10cm nizsia. moja, skus si vypocitat BMI. viem, ze to nie je objektivny index alebo co, ale aspon orientacne skus...

tucibomba?

moj jedalnicek?o tak napr dnes som mala ranajky 2rozky s pomazankou :)a cajik a na obed gulas a horalku :)zatial vsetko a vecer asi jeden rozcek asi :)