Liecba anorexie..

hahahaha

Ak je ochorenie na celiakiu tak mozes byt kvoli tomu chuda.Mal by ti vsetko okolo toho vysvetlit gastroenteorolog, co mas robit aj ti kontrolovat krvny obraz,aj poradit co mas jest.Ked budes dodrziavat celiakicku dietu tak za nejaky cas by si sa mala popravit.pozri
www.celiakia.sk-to je obcianske zdruzenie,www.celi.sk a podobne cez internet, tam je plno takych veci veci aj stravovanie.

Anicka Du

Ahojte, mam mensi problem. Meriam 175 cm a vazim 45 kg. Mam celiakiu a este ine ochorenia. ... v poslednej dobe jem stale menej a menej. Ja sa presviedcam, ze to je kvoli tomu, ze sa mi stiahol zaludok. No kes vidim na stole obed, akosi ma na neho prejde chut. Stale som len unavena, nevladzem a vacsinu dna len prespim.
Je to pri mojej vyske 175 cm a vahe 45 kg zaciatok anorexie?

kailas

Na anorexiu je najúčinnejšia a najrýchlejšia terapia metódou ruš. Pozri www.metodarus.cz.odstráni ju rýchlo, účinne a navždy s garanciou úspešnosti. Terapeutka ruš dankavrabkova@gmail.com

EternalSorrow

no na liecenie ta daji mas prijamci pohovor potom ta skontroluju zoberu ti zubnu pastu a kefu na vlasy aj sampon a daju ta do pyzama a musis zbierat dobre body 10aby si sa dostala do tvojich veci..tak je to v kremnici na dwetskom

pomoc

prepacte potrebujem pomoc mam problem denne jedavam zdarvsie nehovorym ze si nedam nejake to nezdrave jedlo ale snazim sa jest zdravo aj cvicit ale nechudnem neviem co mam robit mam 13 rokov a meriam 1 meter 60 cm a vazim 57,5 velmi sa koli tomu trapim

zuzka211990

ajojte...ja neviem co mi je ja som odmalicka mala problem s priberanim...ja som ani za rok ani kilo nevedela pribrat....teraz som tiez stale chuda....a vzdy len cakam kedy budem starsia ze priberiem...chcem pribrat...len to nejde tak lahko....niekomu sa to lahko povie...ale skusim to ze jest kazde 2 hodinky mozno to pomoze :)) dakujem

martina487

poznam velmi dobreho cloveka, ktory vie odstranit ochorenie anorexie a uviest cloveka spat do normalneho zivota, nie je to liecitel ale robi alternativnu medicinu. Mozem len doporucit

www.al-enhance.com

keysi

lucii, u mna to takto isto zacinalo - vazila som sa asi sto krat denne, a nechcela som pribrat... u mna to fungovalo tak ze ked som vedela ze cez vikend bude oslava tak som si cez tyzden dala menej ,aby mi nestupla vaha.. no ale pekne pomaly som si davala stale menej a menej, a mala som zrazu 30 kil a anorexiu ako vysitu. Daj si pozor!!