Aký je vhodný darček pre mamku k narodeninám

perla

Kedze je situacia momentalna aka je tak som rada, ze su vobec moznosti, ze funguju eshopy a mohla som mojej mamke k meninam objednat kozmetiku a parfum o ktorom uz mesiace basni. Takze priklanam sa k tomu, co sporenta pisala, ze ked kupujeme niekomu darcek, tak by to nemali byt nejake zbytocnosti.

sporenta

kaqun niektoré veci z toho, čo si popísala mi prídu ako dosť zbytočnosti...radšej podľa mňa staviť na niečo, čo vieme, že dotyčný bude používať...že sa mu to zíde...nie?

kaqun13

V poslednej dobe ľudia investujú aj do "zdravých " darčekov : poukazy, pitné kúry, kúpele, wellnes víkend, či vlastná poukážka s " uprataním domu" a podobne :-)
V prípade záujmu o pitný režim či gel s 24 karatovym zlatom, pozrite na kaqun :-)

naty_gresova

Baby už pred nejakým časom som to písala, že ja napríklad kupujem posledné rázy len parfumy, lebo sú to také vďačné darčeky. Aj teraz tento rok pred Vianocami budem takto darčeky vyberať, lebo viem, že to poteší a tiež viem, že cez Notino zoženiem fajn vône a aj za dobré ceny :D Čiže by mi mohli zostať peniaze aby som aj sebe mohla niečo vybrať :D :D :D

vierocka514

Sporenta je to pravda, že niekedy je proste menej viac, ja napríklad poslednú dobu vsádzam na kozmetiku a takéto veci, proste takú klasiku, čo viem, že poteší človeka :)

sporenta

golisová...tam čo si pridala je kvantum nápadov čo pozerám...ale myslím si, že netreba nejako veľmi premýšľať...špekulovať...niekedy je menej viacej...aspoň ja som sa o tom presvedčila...

dobibina

perla dnes uz mame fakt kvantum moznosti...tiez sa mi to lubi...je to take netradicne a najma ten clovek si v takom pripade na teba spomenie kazdy den ked ho chyti do ruky a ide si ho na seba dat...