viem ze to sem nepatri, ale...

Príspevok v téme: viem ze to sem nepatri, ale...
bambussa

prosim, ospravedlnujem sa viem ze to sem nepatri otazky ohladne zvierat, ale je to mje oblubene forum a dufam ze mi bude vediet niekto pomoct alebo ma nasmerovta na inu stranku. dakujem. mame psa, rodezskeho ridgebacka, ma kratku srst a ako sa ochladzuje tak mu samozrejme hustne, lenze teraz ked sa tak zo dna na den ochladilo, nestihla mu dorast a mam strach ze je prechadnuty, lebo stale chce byt vnutri, trasie sa, je smutny, nic nechce jest ani pit a skuci. ak mi viete nekto poradit co robit alebo ak poznate nejaku dobru stranku o psoch , dakujem

kamilka

psickarka, ako vies, ze je ovocie pre tvojho psa zdrave ked je este len steniatko? vsak ak mu to aj vadi, vekom sa to prejavi. my mame 15 rocneho psika v celkom dobrom zdravi a ovocie veru nikdy nejedaval, sam nad tym ohrnul nos

kikulka

psičkarka,tak mojmu psíkovi absolútne nesedí ovocie ani zalenina,hnačkuje a zvracia z nich...radšej mäsko papa

psickarka

kikulka
ja davam mojemu steniatku ovocie aj zeleninku a ani raz nemala hnacku..ked si precitac nejake clanky tak sa dozvies ze pre zvieratka je to velmi zdrave...
a citala som aj clanok kde sa vyjadruju ludia ze psik je ovela zdravsi aj dlhsie sa dozije ked to papa...
ja to mozem len potvrdit...krasna srst...ziadne choroby

jarnnna

Ani moj pes nebol zvyknuty na ludi,,no a co,zvykne si daj mu kosik a voditko.Sice neviem ci dedinske autobusi beru psov to sa treba spytat viem ze to je problem ale psa akurat naucis nieco nove

psik

Co mate nove? Nedal by si havino vyvar z kuracieho masa a nadrobno pokrajanym maskom? To mu doda silu a urcite trochu zje. Ak kasle tak mu kup kalciovy sirup v lekarni. Tento sirup je velmi dobry na priedusky aj pre psikov

maccka

kup mu kabat, ale to myslim vazne, plno rotvaijlerov, doermanov, ridgebackov to nosi...robim inac na veterine, viem o com hovorim...ale samozrejme chod k veterinarovi, aby nahodou nedostal zapal priedusiek alebo dokonca zapal pluc.

kikulka

zeleninu a ovocie a mlieko vôbec neodporúčam,psíkov z toho len preháňa a TO SI MYSLíM,žE TVOJ PES TERAZ NEPOtrebuje...choď k zverolekárovi,blíži sa víkend,tak aby v pondelok nebolo neskoro